Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak kevesebb libidóval,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak kevesebb libidóval, ti hogy élitek meg az ilyen szituációt?

Figyelt kérdés

Most kifejezetten azokhoz írnék, akiknek alapjáraton kicsi a libidójuk.


Én 23 vagyok párom 24. Nekem világ életemben hatalmas volt az étvágyam. 2 éve vagyunk együtt és a libidónk nem egyezik.


Neki elég lenne heti 1-2 alkalom,nekem ez napi szinten kellene. A kémia működik köztünk, a szex is fantasztikus, de ő ennyit tud nyújtani.


Beszéltünk már erről többször,mesélte, volt hogy kapcsolata ment tönkre emiatt, mert egyszerűen nem kívánja a szexet. Ha kívánja, akkor nagyon és egyszerűen szét tép az ágyban. A nyílt kommunikáció megvan kettőnk között, de nem tudunk megoldást találni. Ha van szex, akkor az nagyon jó, szenvedélyes és kielégítő mindkettőnk számára, csak hát kevés alkalommal.


Próbáltam vele megbeszélni, kérdezni hogy mivel tudnám hangulatba hozni de nem tudott válaszolni. Kezdeményező típus vagyok, nem várok a csodára ha nem jön magától, de sokszor vissza utasít, és megkér hogy hagyjam abba, most nem szeretne szexelni. Próbálkoztam ilyenkor csókolózással, nyak csókolgatással közben kézzel izgatni, vagy esetleg szájjal akartam felizgatni odalent, de nem hagyta, mielőtt kivettem volna a boxerből, leállított.


Feldobtam mint lehetőséget, hogy ha a szexet nem kívánja esetleg máshogy is kielégíthetne (orál vagy játékok) de azt mondta, hogy ha a szexet nem kívánja akkor ilyesmihez sincs igazán hangulata és én se élvezném ha látnám rajta hogy kényszerből/kötelességből csinálja.


Srácok/férfiak, akik hasonló szituban vannak/voltak, legyszi osszátok meg velem, hogy mi zajlik bennetek? Ha esetleg sikerült megoldani, hogyan?


Esetleg csajok, akik ugyan ebben a szituban voltatok, hogy oldottátok meg?


Kívánom a szexet, de főleg a vele való intimitást szex területén. Már unok magamba masztizni. Esetleg mások tapasztalatai segítenének, hogy új oldalról közelítsem meg a problémát.



2021. okt. 21. 18:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha neki 24 évesen heti egy-két alkalom kell akkor 34 évesen havi egy-két alkalomra lesz majd igénye. 44 évesen majd elég lesz neki húsvétkor meg karácsonykor. 54 évesen meg már teljesen szarni fog az egészbe. Neked kell eldöntened hogy ez így megfelel-e neked mint lehetséges közös jövőkép.
2021. okt. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
De akkor erre nincs megoldás? Mérlegeljek és döntsek?
2021. okt. 21. 19:03
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nincs megoldás. Alaposan végigjártátok a témát, ő is kiismerte magát, te is kiismerted, a napnál világosabb, hogy nem lesz nagyobb az étvágya. Mérlegelj, mennyire találnád zavarónak, ha életed hátralevő részében szomjazna a szexualitásod.
2021. okt. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Már azon gondolkodtam el, hogy elmegyek orvoshoz és kérek libidó csökkentő gyógyszert, biztosan van ilyen. És akkor engem sem zavarna, mert nem kívánnám, de nem tudom ez mennyire lenne jó ötlet.
2021. okt. 21. 19:10
 5/15 anonim ***** válasza:
De van megoldás csak nem pont olyan amit éppen szeretnél. A folyamatos visszautasításoktól majd elmegy neked is a kedved az egésztől. Kevesebbet vagy alig fogsz majd hozzá közeledni mert úgyis minek. Az önbizalmad is leépül idővel, nem is fogod már szexinek tartani magad. Szóval a te libidód fog alkalmazkodni az övéhez ez lesz a vége.
2021. okt. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Sajnos az önbizalom csökkenés már jelentkezett :/
2021. okt. 21. 19:13
 7/15 anonim ***** válasza:

1 - maradtok így és az ötös által írt lehetőség lép életbe

2 - nyitott kapcsolat

3 - könnyes búcsú

2021. okt. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Ilyen nő vagyok, csak szerencsére a párom nem olyan nagy étvágyú, így őt nem zavarja. Nem hiszem, hogy valaha többre lesz igényem, de nem kizárt, mert felmérések szerint, sok nőnek 40 felett nő az étvágya. Így, amit valaki felvázolt, nem feltétlen igaz.

Neked kell tudnod, hogy mit kell lépned, más nem dönthet helyetted.

2021. okt. 22. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Komoly!?!

Ezt nem hiszem el!

Az én étvágyam többszörösen is naponta.

Tudod mire gondolok?

🍑

Egy egyedülálló / szingli férfi, aki jómódú is.

😜😜😜

2021. okt. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
A 7-es szépen felvázolta a lehetőségeket. Libidócsökkentő gyógyszer pedig a fogamzásgátló. De nem gondolom, hogy ez lenne a megoldás.
2021. nov. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!