Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 40 éves nőnek átlagosan hány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40 éves nőnek átlagosan hány partnere volt az évek során össz-vissz?

Figyelt kérdés
2021. okt. 22. 11:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
78%

Nincs olyan hogy átlag.

Van akinek több van és van akinek csak a férje.

2021. okt. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
ha szerencsés volt és megtalálta az igazit akkor 1, ha nem akkor amennyit akart
2021. okt. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
valahol 0 és 100 között. (Jó, biztos van kevés kivétel 100 felett is, de az szerintem azért ritka.)
2021. okt. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
20-30 simán összejön.
2021. okt. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Számtalan verió létezik. Tudok olyan 40 körüli nőt, aki 16 éves kora óta ugyanabba a férfibe szerelmes, és 25 évesen hozzáment feleségül. De közben tartottak előtte szüneteket, és akkor dugott mással is. Olyat is tudok, aki évek óta szingli, és nem is akar párkapcsolatot, meg semmit. Valamikor 10 éve volt talán pasija, szerintem azóta nem dugott. Pedig alapvetően jó nő, csak nagyon magányos fajta. Ő szerintem 1, max 2 pasival volt egész életében. Meg nyilván olyanok is vannak, akik lefeküdtek fiatalon 4-5 pasival, aztán férjhez mentek, meg olyanok is, akik házasságban is félrekúrnak.
2021. okt. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
94%

Egyénenként változó, ez biztosan így van. Ebben nincs átlag. Van akinek 2-3 és igen, megtalálta közben az igazit. Vérmérsékletfüggő is, hogy ki mennyire szexorientált.

Szóval ez bármennyi lehet.

Én nagykanállal ettem a férfiakat fiatalon, a szexualitás központi kérdés volt számomra, sok kapcsolatom volt, ha nem komoly, akkor laza. Így valahova 50 körülre tenném a darabszámot. Ennél sokkal meredekebb számokat is olvastam már, de ez mindenkinek a saját dolga.

2021. okt. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
25 éves vagyok, a 3. partneremmel vagyok évek óta, nem is tervezek ezen változtatni. Van olyan barátnőm, aki 30+ partnernél jár. Ez elég egyéni dolog.
2021. okt. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
71%
A durva az egészben, hogy a nők 40 körül, 40 után bolondulnak meg és olyankor aki él és mozog mindenkivel összefekudnek.
2021. okt. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
88%
Jó kérdés, mindenkinek más. Lassan 39 leszek, eddig 5 partnerem volt, nem úgy néz ki, hogy a következő 1-1,5 évben lenne újabb. :D
2021. okt. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
97%

Hát ez nem életkor kérdése.

Én pl 23 éves koromig egyetlen pasival voltam. Aztán mikor kiderült, hogy fűvel-fával csal, szakítottam vele. A következő delikvens lenyúlta a pénzem a saját lakásomból. Ezzel is szakítottam. Ekkor voltam kb 25 éves. Azóta eltelt 13 év, és eszem ágában sincs újra elkötelezni magam valami hazug szemétláda mellett, kizárólag alkalmi illetve szexkapcsolatokba megyek bele.

Saccperkábé 35-40 pasival voltam ez alatt a 13 év alatt.

De van egy barátnőm, aki éppen most 47 éves, neki összesen két férfival volt dolga életében.

2021. okt. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!