Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 40 éves nőnek átlagosan hány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40 éves nőnek átlagosan hány partnere volt az évek során össz-vissz?

Figyelt kérdés
2021. okt. 22. 11:19
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

32 éves nő vagyok. Eddig 2 komoly és 5 rövidebb kapcsolatom volt.

Az átlag szerintem valahol 4 es 10 között van.

2021. okt. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
78%

Ahogy #11 írja.


Az áltag 10 tíz alatt van a nők nagy részénél (volt erről valahol egy kutatás).


Nyilván mindenki abból indul ki, hogy hány pasas lehetne, de a nők többsége 2 kapcsolat között simán egyedül van, nincs senkije, nem pedig fűvel fával kefél/kalandozik.


Viszont az emberek hajlamosak a nagyétvágyúakból következtetni arra, hogy akkor minden nő ezt csinála.


(btw, 30-40 közöti nőismerősök nagy része vagy stabil kapcsolatban van, vagy ugyanúgy nyűglődik mint a pasasok, mert hiába lenne bármikor aki megdugja, ők kapcsolatra, személyiségre vágynak, kiheverik a szakítást, epekednek valaki után, tehát bár elvileg lehetne nekik bármennyi partner, valójában nincs)

2021. okt. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem 5-8 a normális. 10-nél több az már ribis.
2021. okt. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Készülnek ilyen felmérések, ha jól rémlik 5.4 jött ki a legutolsón átlagra. Van akinek egy, azaz egy partnere volt, másnak meg 120 s akkor mi van? Az fontos hogy megtaláld a boldogságot s jól érezd magad. Amúgy meg ki a franc akar átlagember lenni? 😅
2021. okt. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
24%
Hát van itt egy pár ribi. Nem tudom, hogy tudnak szüleik vagy gyerekeik szemébe nézni…
2021. okt. 22. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
72%

2

De remélem a 3. már az igazi lesz... Ha lesz.

2021. okt. 22. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!