Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek így ezek után...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek így ezek után bevállaljam a hármast barátnőmmel és a csávójával?

Figyelt kérdés

Pár éve volt egy hatalmas balhénk barátnőmmel mert szexeltem az exével mikor ők már nem voltak együtt. Több mint fél évig nem állt szóba velem.


Nagyon sokat járunk össze és felvetették az ötletet mikor legutóbb náluk voltam, hogy ki szeretnék próbálni hármasban és rám gondoltak. Ez most vasárnap lenne ha én is bele egyezek és iszogatás, stb után esetleg mindenki eljut arra a pontra.

Én bele mennék mert szívesen kiprobálnám és jó lenne olyanokkal akiket ismerek, de félek, hogy közben megváltozik erről a véleménye mikor együtt lát majd minket, stb. Tudjátok mikre lehetne számítani 😄 és esetleg megszakad a barátságunk..

Kockáztassak és menjek bele vagy mondjam azt, hogy én ezt nem szeretném? 25n



2021. okt. 22. 17:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
97%
Megbeszélés kérdése. ha képes rá hogy ne hisztizzen, ne féltékenykedjen, akkor hajrá.
2021. okt. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
17%
Tehát bele vagy zúgva a barátnődbe csak még nem esett le neked?
2021. okt. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Miért lennék belezúgva?? A férfiakat szeretem
2021. okt. 22. 17:31
 4/14 anonim ***** válasza:
90%

Figyelj ezt nem tudhatjuk előre, viszont az tény, hogy az emberek 80-90%ának nincs meg a megfelelő intelligenciája a 3as szexhez.

Egy saját példa: 5 éves jó baratnőmmel egyik este iszogattunk (nem voltunk nagyon bepiálva) majd úgy alakult, hogy elekezdtünk flörtölgetni össze vissza. Én a pasijával, meg mi ketten lányok is. Aztán haladtak az események tovább, majd elkezdtük izgatni egymást lányok, majd ketten a pasiját. Közben vagy 3x megkérdeztem biztos benne van-e, tetszik-e neki. Nem akartam szexig elmenni, de orált kapott a srác, egyszerre is mindkettőnktől, meg mi lányok közt eljátszottunk. Másnap a barátnőm már hisztis volt, mindenen vitázott velem is és a pasijával is.

Szép kis sztori nem?:) 4 éve nem beszéltem a lánnyal:)

Ha nagyon jó barátnőd a csaj, én azt mondanám ne menj bele. Csakis akkor, ha nem fájna annyira, ha elvesztenéd őt.

N

2021. okt. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
54%
Szombaton átjöhetsz hozzánk is, gyakorolni vasárnapra :D
2021. okt. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 LuckyLevi ***** válasza:
91%
Ugyis belemesz, foloslegesen kerdezgeted itt a velemenyeket. Ok szeretnek, Te is. Szoval ra fognak dumalni.
2021. okt. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
93%

Ha tudnád, hogy milyen rövid az élet, milyen gyorsan elszáll 60-70 év egy percig sem haboznál.

ÉLD AZ ELSŐ ÉLETET, HOGY LEGYEN MIRE A VISSZAEMLÉKEZNED!

2021. okt. 23. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
84%
Mi már a párommal régóta keresnünk harmadiknak, egy hölgyet, de eddig sajnos nem sikerült.
2021. okt. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 LuckyLevi ***** válasza:
0%
Eléggé beteg ez a világ. A barátnőddel akarsz játszadozni, közben a pasijával is. Mert még azt sem tudod eldönteni, hogy mi izgat, fiúk, vagy lányok. Aztán a hármas után majd piknikeztek, mintha mi sem történt volna?
2021. okt. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező: alig várod, hogy szophasd a srácot?
2021. okt. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!