Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek így ezek után...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek így ezek után bevállaljam a hármast barátnőmmel és a csávójával?

Figyelt kérdés

Pár éve volt egy hatalmas balhénk barátnőmmel mert szexeltem az exével mikor ők már nem voltak együtt. Több mint fél évig nem állt szóba velem.


Nagyon sokat járunk össze és felvetették az ötletet mikor legutóbb náluk voltam, hogy ki szeretnék próbálni hármasban és rám gondoltak. Ez most vasárnap lenne ha én is bele egyezek és iszogatás, stb után esetleg mindenki eljut arra a pontra.

Én bele mennék mert szívesen kiprobálnám és jó lenne olyanokkal akiket ismerek, de félek, hogy közben megváltozik erről a véleménye mikor együtt lát majd minket, stb. Tudjátok mikre lehetne számítani 😄 és esetleg megszakad a barátságunk..

Kockáztassak és menjek bele vagy mondjam azt, hogy én ezt nem szeretném? 25n



2021. okt. 22. 17:26
1 2
 11/14 LuckyLevi ***** válasza:
12%
Nyilván a srác is szeretné. A kettő között meg ott egy hülye, aki tapsikol hozzá. ☺️
2021. okt. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
95%

Barátnőd miért szeretne hármasozni? Hogy a pasija miért,azt tudjuk. De...barátnődet izgatja? Izgazja bármi ebben? Vagy csak kedvére szeretne tenni a párjának? Bi, vagy hetero alapon lesz? Megcsókolhatod a pasiját? Mehet az orál és a csók oda-vissza? Mindegy hogy előtte kinek milye hol volt?

Ezekről beszéltetek?


Ha anno az exe miatt kiakadt, szerintem nincs elég érzelmi inteligenciája ahhoz hogy most ne legyen féltékeny utána.

Vagy úgy menj bele, hogy nem számít ha elveszíted őt emiatt. (Ha nem veszíted el, az plussz pont.) Vagy keress egy másik, neked szimpatikus párt. Sokan vannak.


Én hármasoztam már párral.

Minden fent említett dolgot megbeszéltünk. A csajnak mégis rosszul esett hogy mással látta szexelni a pasiját. Pedig bi alapokon ment, szóval...

Nagyon jól sikerült az a nap. Mégis féltékeny lett a lány.

2021. okt. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
88%
Én mindenképpen belemennék a helyedben.
2021. okt. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Csináld szerintem

De mi lett a vége?

2021. dec. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!