Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ti hány évesen éreztét...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti hány évesen éreztétek azt hogy kiéltétek magatokat és inkább komoly kapcsolat kéne a sok kavarás, csalódás helyett?

Figyelt kérdés
Addig hány fiúval voltál?
2021. okt. 24. 09:38
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Sosem vágytam komolytalan kapcsolatokra, "kavarásra". 23 évesen ismertem meg a párom, senkivel nem voltam még előtte. Eleinte még nem voltam biztos abban, hogy hosszútávon is működni fog-e köztünk a dolog. Ha nem jött volna össze, akkor csak egy pár hetes ismerkedés és szex lett volna az egészből. Szerencsére azóta már több, mint egy év eltelt és még mindig jól elvagyunk együtt.
2021. okt. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
ez nem életkor függvénye, hanem találni kell valakit, aki annyira kielégít szexuális és szellemi szinten, hogy rá se gondolj
2021. okt. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Sosem voltam az a típus akinek sok alkalmija, szexkapcsolata vagy komolytalan kapcsolata lett volna. 15 éves korom óta 2 kapcsolatom volt, mindkettő évekig tartott.
2021. okt. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Sosem vágytam komolytalan kapcsolatra. 17 évesen kezdtem járni az első barátommal, és már 4 éve együtt vagyunk, nemrég jegyzett el.


Abszolút nem is vonz, hogy kitomboljam magam, és más emberekkel bújjak ágyba, hisz itt van nekem egy olyan jegyes, aki ismeri az igényeimet és nem kell újra végigjárjuk a "ki-mit szeret, kinek-mi a jó" kísérletező fázist.

2021. okt. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
18 évesen. Előtte volt 3-4 komolytalan "tini " kapcsolatom.
2021. okt. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
47%
Azok a nők akikről te beszélsz életük végéig ilyenek maradnak, vagy max addig amíg nem jár le a szavatosságuk.
2021. okt. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
6-os: Emberekről beszélünk... nincs szavatossági idő. Ideje lenne nem tárgyként kezelni a nőket.
2021. okt. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
60%
#7 Kicsit eltévedtél. A nők kezeltetik magukat tárgyként ilyen esetben. A szavatosság alatt pedig azt értettem hogy amíg jól tartják magukat. Ilyen esetben se azért vonulnak vissza mert megváltoztak volna, hanem mert már szinte senki nem akarja kihasználni őket.
2021. okt. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nálam nem volt ilyen, összesen 2 férfi volt az életemben, most vagyok a harmadikkal, 25 évesen. Szeretjük egymást, jól megvagyunk, nem vagyok másra. Van olyan barátnőm, akinek jóval magasabb a szám, sokszor nagyon rosszul választott, nem így tervezte. De van olyan is, aki tényleg jól érzi magát kötetlenül. Azt tudnám, hogy ez nektek miért fáj.
2021. okt. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!