Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A fiúk szoktak hülyéskedni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk szoktak hülyéskedni a heregolyóikkal? :)

Figyelt kérdés
Vagy az túlságosan komoly dolog, és csak féltik mindig, meg vigyáznak rá?

2021. okt. 25. 20:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hogy érted, hogy hülyéskedni? Szoktunk-e vele bábozni, vagy mi? 😅
2021. okt. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
én szoktam vele játszani, igen.
2021. okt. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha valóban nő vagy, iszonyúan cuki lehetsz. De jót mosolygok. 🙃🙃🙃 Igen, néha morzsolgatom. Ha barátnő van, akkor meg odaadom neki, hadd nyalogassa, szopogassa, bekaphassa, mogyorózhassa, szívogathassa őket szopás során. F
2021. okt. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szeretem mert túl érzékeny. Néha attól is megfájdul ha rosszul fogom meg. Szóval nincs vele játék. A barátnőmnek is megszabtam hogy csak a péniszemmel foglalkozzon.
2021. okt. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%
Igen, néha leveszik és a fülükre akasztják, közben jót röhögnek rajta.
2021. okt. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%

Én szeretem simohatni, nyomogatni, golyózni vele, meg amikor a herezacsim osszehuzodik.

Imádom amikor a párom bekapja a cuppog rajta, betomi oldalra a szájába úgy, hogy előtte osszezarja a fogait és cuppanva kihuzza. Illetve a páromnak van egy rezgő fésűje, max egyszer kétszer használta, de a fiók fenekén landolt 1-2 nap után. És elovettem és tök jó izgatni vele a hereimet.

2021. okt. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Olyat csináltam már csajom előtt, hogy ide-oda forogva meghimbáltam a golyóimat, ezen jót szokott nevetni.

Olyan lötyögős-csattogó hangja is van olyankor.

:D

Persze vigyázni kell, mert ha nagyobbat csattan, akkor pont jól meg lehet ütni, tehát csak úgy óvatosan csinálom azért, de látványra neki nagyon nevetséges ilyenkor.

xDDD

Tehát azért lehet velük szórakozgatni.

2021. okt. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem ezt mindannyian szoktuk néha csinálni, mert érdekes érzés ahogyan lötyögnek a zacskóban, de ezt csak mi tudjuk.

:D

2021. okt. 28. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
39%
Kicsim, ahhoz, hogy spriccelhessen jó nagyokat a péniszem a puncidban, muszáj rájuk vigyázni. 😊😙
2021. okt. 28. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Néha lehet, de azért az nem játék...
2021. okt. 31. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!