Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Törtent ilyen pasik?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Törtent ilyen pasik?

Figyelt kérdés
Hogy kapcsolat elejétől csaltátok a barátnőtöket egy regi szeretővel, es az új barátnő elhagyott emiatt es ti megbántátok hogy megcsaltátok?

2021. okt. 26. 21:02
 1/4 anonim ***** válasza:
55%
:DD az ilyen férgek nem bánnak meg semmit, max azt hogy lebuktak. Ez 100%. Ha nem becsülte és tisztelte a párját már az első perctől kezdve, akkor nem fogja megbánni a megcsalást. Maximum azt, hogy elvesztette azt a szerencsétlent, akit tudott csalni, miközben ő mondjuk takarította a lakást, főzött neki, meg volt kivel összebújni filmezni stb. Az rossz hogy ezt elvesztette, de majd behülyít egy másik csajt erre. Az ilyeneknek szinte mindegy ki az adott személy.
2021. okt. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ítélj el nyugodtan mint erkölcsi nullát, de az első fele már megtörtént. A második fele már nem - mert egy felszínes kapcsolat volt az új barátnő és beláttam nem is szerettem igazán, így nem volt gond hogy lezártuk (bár bántott a dolog hogy inkorrekt voltam).
2021. okt. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az számít ha 4 éve a volt barátnőm kepeire, videoira illetve közös szexvideoinkra verem?

Úgy, hogy 4 éve kapcsolatban vagyok.

2021. okt. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem számít en valós talalkakra gondolok
2021. okt. 26. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!