Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok! Hogyan kezdeményezzen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Hogyan kezdeményezzen egy lány szexet?

Figyelt kérdés
Mik azok a jelek/gesztusok/mozdulatok azok amikből rögtön levágjátok,hogy a csaj vevő lenne a folytatásra is? Főleg egy olyan srácnak aki kicsit visszafogottabb, nem az a "leteperős" típus. (az ismerkedés kezdeti fazisara gondolok)

2021. jún. 17. 23:06
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
Ha visszahúzódó típus akkor talán abból levágja ha levetkőzöl előtte😀
2021. jún. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Pl.: ha elmennek valahova, a nő kibújik a cipőből, és az asztal alatt elkezd lábmunkázni a férfin.
2021. jún. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Elèg ha felhívod.magadhoz filmet nézni.

Ha nem mer kezdeni tàmadd le.

2021. jún. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Bátran és egyértelműen. Mondjuk erős simogatással. Mindenhol.
2021. jún. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
17%

küldj meztelen képet és azonnal tudom mit akarsz


F30

2021. jún. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Közel ülsz hozzá, hozzáérsz, minden kis lehetőséget kihasználod hogyw megérinthesd. Nekem egyszer volt, hogy NaGyon tetszett egy pasi egye házibuliban és mellette ültem iszogatás meg kártya alatt és többször is hozzáértem a combjához meg hasonlók. Rögtön levágta hogy mit akarok :D
2021. jún. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk kommunikáció, beszélgetés? Maradjatok kettesben valahol, csók aztán rakd a kezed a nadrágjára (előre), ha ebből nem vágja le hogy dugni akarsz akkor semmiből :D
2021. jún. 18. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Kevés könnyebb feladattal kerülhet szembe egy nő az élete során mint egy férfi felizgatása...


Vetkőzz le/simogasd az ágyékát/nyúlj az ágyékához és adj egy nyelves csókot/dörgöld hozzá a fenekedet a péniszéhez/helyezd a kezét a melledhez vagy puncidhoz/vedd a kezedbe az irányítást és azzal együtt a farkát is a szádba vagy kezedbe


Tényleg a határ a csillagos ég.

Legyél kreatív. Bár csak ugyan ilyen könnyű lenne a páromat is felizgatni aki történetesen nő...

2021. jún. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!