Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Ez mit jelent...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ez mit jelent pontosan? 19L

Figyelt kérdés

Egy pasi aki a napokban azt mondta h a barátnője mellett velem is szexelne, mert tőlem megkaphatna pár dolgot amit mástól nem ( vele már régebbről terveztük a szexet) most érdeklődőtt h mikor megyek felé.Elmondtam neki h a napokban és azt mondta h akkor összefuthatnánk.

Ez mit jelent pontosan? beszélgetni szeretne csak mégis vagy mást is?

Hogyan kérdezzek rá úgy h ne legyen túl rámenős?


Ha azt kérdezem h minek az túl flegma nem?


2021. okt. 27. 15:01
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, amit tőled megkaphat, mástól meg nem?
2021. okt. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
Elmondása szerint a durvább szexet
2021. okt. 27. 15:03
 3/35 kisördög1 ***** válasza:
100%
Te mit szeretnél tőle? Csak egy szexet vagy csak dumálgatni?
2021. okt. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
95%

Elég egyszerű: szexelni akar veled.


Téged nem zavar amúgy, hogy veled akar csalni? Elég gáz, ha ehhez asszisztálsz. Ha szereti a bnőjét, nem fogja miattad elhagyni, max szexre leszel jó neki. Ha neked jó ez a szerep, hajrá.

2021. okt. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
84%
Ez márvolt kérédés 1 hónapja talán .... olvasd vissza :)
2021. okt. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:

#3

Szexet :)


#4

Csak annyiban zavar egy picit h szegény csajt hülyének nézi,de mi már az elején megbeszéltük h egyelőre csak szexet szeretnénk mert elég messze vagyunk egymástól.

2021. okt. 27. 15:08
 7/35 kisördög1 ***** válasza:
100%
Ez esetben jelezd neki mikor mész felé mert tuti meg akar d.gni
2021. okt. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
77%

Ha elmondta nemrég, hogy szexelne veled, akkor mi a kérdés? Nyilván dugni akar, ha brlemész a találkozóba, azt egy igennek veszi majd. Felesleges rákérdezned, ez egyértelmű:D ha tegnap mondta, hogy megdugna és mikor jársz arra, akkor szerinted ha megbeszéktek egy találkozót az miről fog szólni? Hány éves vagy?

De leginkább az érdekelne, hogy te tulajdonképpen minek is beszélsz ezzel a csávóval egyáltalán? Dugni akarsz vele úgy, hogy van párja?

Nem értem manapság hogy alázhatják meg magukat ennyire a nők. Rengeteg ilyen kérdést olvasok, ahol a pasi egy utolsó féreg, a nők meg mint a csaholó kiskutya mennek utánuk és bármit megtesznek. Mi bajotok van nektek? Ennyire csak nem lehetsz önbizalomhiányos..

2021. okt. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:

#5

Én ezt a kérdést most rakom fel először.


#7

Már jeleztem..erre írta h akkor összefuthatnánk, de nekem kicsit furcsa a viselkedése mert a napokban volt h leírta h miket csinálna velem, most h tudja h megyek csak ennyit ír?! :o

2021. okt. 27. 15:11
 10/35 anonim ***** válasza:
78%
Ja oké, közben válaszoltál, hogy egy gerinctelen értéktelen féreg vagy te is. Nos akkor hajrá, jó dugást nektek. Aztán gondolom te se várod el az életedben majd egyik pasitól se, hogy hűséges legyen..
2021. okt. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!