Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Ez mit jelent...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ez mit jelent pontosan? 19L

Figyelt kérdés

Egy pasi aki a napokban azt mondta h a barátnője mellett velem is szexelne, mert tőlem megkaphatna pár dolgot amit mástól nem ( vele már régebbről terveztük a szexet) most érdeklődőtt h mikor megyek felé.Elmondtam neki h a napokban és azt mondta h akkor összefuthatnánk.

Ez mit jelent pontosan? beszélgetni szeretne csak mégis vagy mást is?

Hogyan kérdezzek rá úgy h ne legyen túl rámenős?


Ha azt kérdezem h minek az túl flegma nem?


2021. okt. 27. 15:01
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
100%

Akkor jól értem az a kérdés, hogy:


"Van egy csávó aki nagyon meg akar dugni és azt mondta, hogy találkozni akar veled és te nem vagy benne biztos, hogy a találkozó alkalmával csak beszélni akar veled vagy meg akar dugni?" Jól értem erről van szó? Tényleg?

2021. okt. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
100%
Sztem is szex, kemény szex :)
2021. okt. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 A kérdező kommentje:

#8

Juuj valaki nagyon morci mert meg lett csalva :) Eddig mindig más érdekeit néztem, most elnézést ha szeretnék egy jót szexelni. Sztem nem az én hibám ha a pasi megakarja csalni a bnőjét, de köszi a félig értelmes válaszodat :)

2021. okt. 27. 15:15
 14/35 anonim ***** válasza:
22%
Nagyon csinos lány lehetsz, ha ilyen kapós vagy. Mesélsz kicsit magadról?
2021. okt. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
76%

#13: nem azt mondtam, hogy az a te hibád. Az a te hibád, hogy foglalt pasival akarsz dugni.

Nem azért vagyok 'morci', mert megcsaltak, hanem mert te is eggyel több gerinctelen szar alak vagy ezen a bolygón. Ahelyett, hogy dugnál a maradék 372625829 pasival, aki szingli. Nem baj ha akarsz egy jót szexelni, de f@szért kell pont egy ilyennel leállni? A csávó is egy gerinctelen szar, de neked minek kell annak lenni? Ennyire nincs benned semmi erkölcs, gerinc? Nincs benned önbecsülés? Egy pasi ilyet ír neked, hogy de megbasználak mikor jàrsz erre, te meg ugrasz azonnal?:DDD komolyan nem látod ez mennyire megalázó és szánalmas?

Nem kell mások érdekeit a sajátod elé sorolni, ez teljesen más probléma. Itt arról van szó, hogy 0 önbecsülésed van, megalàzod magad és ha ez még nem elég, még egy szutyok ribnc is vagy, aki nem képes használni az agyát, csak a pinájàt.

2021. okt. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
39%

Egyértelmű, hogy szexelni akar amire egyenesen rá is kérdezhetsz hisz a leírtak alapján, ő is erőteljesen erre utalgat. Ha te is ezt szeretnéd játsz nyílt lapokkal és mondjátok ki kerek perec hogy dugni akartok egy jót legalább előre le is tisztázhattok pár részletet. ;)

Továbbá én is látom elég sokan vannak akiknek fáj, hogy te olyannal szexelnél akinek van csaja... hát sztem ha ehhez van kedved tedd ezt nincs köze ehhez az itt kommentelőknek és szerintem rosszabb ember sem leszel ettől, max a csávó az aki igen de ezt tegye el ő saját magának ha neki így jó, szóval szard le ezeket.

2021. okt. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
81%
Látszik, hogy nsgyon butuska lány vagy és valószínű 18 se múlták el (vagy ha igen, az még kínosabb), de attól még képesnek kéne lenned gondolkodásra, elvileg van agyad neked is.
2021. okt. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
15%

Fura egy kérdés.

Vagy rámenős nő vagy?

Vagy pedig félénk nő?

Vagy dugni akarsz?

Vagy pedig nem?

Egy szingli rámenős férfi.

2021. okt. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
50%
Na vajon mit akar, meg akar dugni. Téged minősít ha belemész úgy, hogy tudod, hogy barátnője van. Ugyan annyira leszel hibás, te felelősséged is.
2021. okt. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
90%
Te leszel 1 a 394 pinából amit a farkára húz.
2021. okt. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!