Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy lehet örökké fenttartani...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet örökké fenttartani a post nut clarity-t ?

Figyelt kérdés

Tehát azt az állapotot ami orgazmus után van, és nem kanos az ember és tiszta aggyal gondolkodik, nem pedig a farkával. Néhány ember szerint, ha elég ideig sikerül ezt fenntartani, akkor emberfeletti képességekhez juthatunk.

A kasztrtatás működne, úgy ahogy az ókorban tette néhány teológus ennek elérése érdekében?

19F



2021. okt. 27. 22:38
 1/10 anonim ***** válasza:
86%

"akkor emberfeletti képességekhez juthatunk."



Loool. Akkor már repkedne pár Superman az égen, vannak páran akik nem csinálják soha.

2021. okt. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
65%

Én saccperkábé 15 éve nem szexeltem. Egyáltalán nem érzek semmiféle nemi vágyat. Pedig még 40 éves sem vagyok.

Egészen másképp látom a világot, mint mikor még folyton szexelni akartam.

Nincs nyomás, nincs frusztráció.

Ha elég ideig nem jutsz szexhez, a libidó megszűnik létezni.

2021. okt. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem szexről, magáról az orgazmusról van szó.
2021. okt. 27. 22:44
 4/10 anonim ***** válasza:
94%

Sajnálom, de ha a farkad megakadályoz bármiben, akkor igazából nem a farkaddal van a baj, hanem a gyenge akaraterőddel vagy kognitív képességeid hiányával.


Mondom ezt úgy hogy imádok hódítani, lányokat elvarázsolni, dugni, de mellette szakmailag elismert kutató, egyetemi tanár, és cégvezető vagyok rendes egzisztenciával. Ami azt illeti, nekem pont egy komoly kapcsolat hozta meg az ambíciókat 20 éves korom környékén.

2021. okt. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hogy sikerült kitisztítanod az elmédet, mikor teli voltál hormonokkal?
2021. okt. 27. 22:49
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok valami primitív majom, hogy a hormonok befolyásolják az életemmel kapcsolatos döntéseket. Élek a lehetőségekkel, van rendszeres szexuális életem, de amúgy nem erre figyelek, hanem a dolgaimra.
2021. okt. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Szóval nálad épphogy a rendszeres szexuális élet hozta a megvilágosodást ?
2021. okt. 27. 22:56
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

a post nut clarity tudomásom szerint "post nut" azaz orgazmus utáni tisztaságot jelent.

Magyarán elélvezel és rájössz hogy csupa ronda nőre verted ki (jobb esetben)

Hogy hogyan lehet libidót csökkenteni ahhoz sok sikert kívánok tekintve, hogy kb soha sehol ilyen irányú kezelés nem igen van.

Pedig jól jönne néha "hadd gondolkozzam tisztán" tabletta.

Vagy "nincs itthon az asszony" tabletta.

Vagy "meg van sérülve a kukim tabletta".


Ilyen szupererős dolgokat a nofaposoknál hallottam akik önmegtartóztatnak, és cserébe addig is valami hasznosat csinálnak, hogy ne rágódjanak egész nap. De ők távol állnak a lenyugodott objektív post nut claritytől... a végére mindegyik mindenkit is megdugna :D.

2021. okt. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Te is nézed Hidant?
2021. okt. 28. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#9


Megelőztél:D


Amúgy max kasztrálással.


Vaaagy. Ha van depressziód mint nekem akkor sokkal kisebb vágyad lesz erre. Viszont ilyenkor meg más gondolatok fognak lefoglalni

2021. okt. 28. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!