Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A fiatal, 20 körüli lányokat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiatal, 20 körüli lányokat még nem érdeklik extrémebb játékok? Vagy előfordul azért köztük is, aki kipróbálná magát domináns szerepben? (Csak szexben, azon kívül normális kapcsolatban)

Figyelt kérdés
2021. okt. 30. 12:02
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Nem életkortól függ az ilyesmi, hanem egyszerűen beállítottság kérdése. Én sub vagyok, amit kb 17 éves korom óta tudok is. 20 évesen már egész tájékozott voltam a témában, kipróbáltam több mindent. Biztosan vannak még ilyen lányok. Egy 20 éves már nem kislány.
2021. okt. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Engem konkrétan egy 17 éves sub lány vezetett be a bdsm világába. Azóta szeretem domináns lenni

21F

2021. okt. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De a szub hajlam sokkal gyakoribb lányoknál.. és talán korábban is jelentkezik..
2021. okt. 30. 12:29
 4/10 anonim ***** válasza:
75%

#3: És? Ennek mi köze a kérdéshez, miszerint extrémebb dolgok érdekelhetik-e a fiatalokat?

Az meg végképp hülyeség, hogy korábban 'jelentkezne'. És amúgy miért számít, hogy gyakoribb? Semmi köze ennek ahhoz, hogy milyen korú lányról van szó.

Ha másra vagy kíváncsi, nem ártott volna normálisabban megfogalmazni a kérdésed..

2021. okt. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
4-es, Két kérdés volt, nem csak az első. Hogy miért számít? Nem számít, teljesen ugyanaz a dom. és sub hajlam (ja, nem) Bocsánatot kérek tőled, amiért érdekel, és megkülönböztetem a kettőt. De biztosítalak, nem értékítélet. :’) Én egyébként nem lennék benne annyira biztos, hogy nem jelentkezik korábban.
2021. okt. 30. 12:50
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Két kérdés volt, de te úgy csinálsz, mintha csak a domináns nők érdekelnének, csak akkor nem tudom miért nem kifejezetten így tetted fel a kérdést..

Nyilván nem ugyanaza dom sub szerep, de ezt senki sem mondta.. Az volt a lényeg, hogy lehet egy fiatal lány is domináns. Pont. Ez a kérdésedre a válasz.

Ha akkor szakértő vagy, hogy tudod pontosan mikor jelenik meg a domináns hajlam, akkor minek teszel fel ilyen hülye kérdéseket gyk-n?:)

2021. okt. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
6, mindkét típus vonz, csak a dom. lànyok sokkal jobban Xd. Csak prekoncepcióim vannak, amely természetesen nem egyenlő a tudással, de szívesen veszem mind a megerősítést, mind a cáfolatot. :)
2021. okt. 30. 13:07
 8/10 anonim ***** válasza:
Van akinek már 20 éves vagy korábbi életkorában nyílik ki a szeme hogy ez izgatja, van akinek csak később. Szóval vannak a 20 éves lányok között is dominánsabb nők a szexben. Az már rajtad múlik hogy össze tudsz-e velük jönni nem rajtunk.
2021. okt. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is már most tudom hogy inkább szub vagyok. Szerintem ritka az hogy egy lány dom.
2021. okt. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
9, és hány éves vagy? :)
2021. okt. 30. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!