Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 40+ osan már nem fogok kelleni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40+ osan már nem fogok kelleni senkinek? Nincs már feszes testem, de azért még én is szeretnék boldog lenni.

Figyelt kérdés
2021. nov. 1. 05:42
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
32%
Ilyn nyavalgós férfi nem kell senkinek.
2021. nov. 1. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
17%

Küldesz képet? (Arc nélkül, ruhában.)


F/29

Nem ismerkedem, van barátnőm, csak leírnám, hogy amúgy kellenél-e. :)

2021. nov. 1. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
62%

Persze csak ha nő vagy. :D

A feszes test női probléma szokott lenni.

2021. nov. 1. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
A feszes testből leeshetett volna hogy nő vagyok. Nagyon nehéz a felfogásotok.
2021. nov. 1. 05:50
 5/23 anonim ***** válasza:
82%
Jó, akkor ne küldj. Én nőre gondoltak, de az első válaszoló elbizonytalanított, mert sok szánalmas férfi ír ide mindenféle nyavalygást. Te pedig most velem bunkózol. Szóval nem a testeddel van probléma.
2021. nov. 1. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
89%

Szokták mondani, hogy a nyári forma télen készül. Ha most elkezdesz edzeni, jövő nyárra olyan alakod lehet, hogy utánad fognak fordulni a férfiak. Ehhez komolyan kell venni az edzést, étkezést és a pihenést is.

Ráadásul egyre többször látjuk, hogy huszonéves srácok negyvenes csajokra vadásznak. Ha kipattintod magad, nem fogod tudni levakarni magadról őket.

Nyugi, vannak korban jobban hozzád illő negyven-ötvenesek is. Társaságba kell járni, ahol hasonló érdeklődésűek vannak.

2021. nov. 1. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
79%

Neked van baj a felfogásoddal, mert egy férfinak miért nem lehet feszes a teste???

De az eszedért nem fognak szeretni az biztos.

2021. nov. 1. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 Noren1989 ***** válasza:
90%

Boldog = megdugott?


Ha az egyetlen előnyöd a tested, ne csodàlkozz...

2021. nov. 1. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
59%
Hát ez ilyen. Ti nők fiatalon válogattok össze-vissza, de érdekes módon mikor már nem vagytok annyira szépek, már rögtön hűségesek lennétek...
2021. nov. 1. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
76%

AZért én kiváncsi vagyok hogy te mit nevezel nem feszesnek.

Mert a nők ennek is nagyon mellé tudnak lőni.

Arc nélkül is meg nézném.

2021. nov. 1. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!