Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van erre lehetőség rosszlányok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van erre lehetőség rosszlányok.hu-n?

Figyelt kérdés
Arra, hogy nem szeretnék szexelni az adott prostituálttal, csak beszélgetni, elmenni vacsorázni, esetleg moziba menni vele. Ezt vállalják az ottani csajok?

2021. nov. 1. 14:36
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
35%
Pénzért bármit
2021. nov. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
37%
Ha kifizeted az óradijját akkor biztos.
2021. nov. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
7%
Nincs szó óradíjról. Az egy egyszerű ismerkedős oldal. Ha óradíj lenne, akkor illegális lenne az egész oldal.
2021. nov. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem simán, de készülj arra, hogy ugyanazt fogod fizetni, mint egy aktusért vagy még többet. Sőt inkább többet. Óradíj van.
2021. nov. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
92%
Elmenni mozizni nem mindegyik fog, de nála filmezni vagy ilyesmi biztos benne lenne, ha kifizeted az óradíját. Bár én ennyi pénzért inkább megdugnám, minthogy beszélgessek.
2021. nov. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
0%

4. Nincs óradíj. Az egy sima társkereső oldal. Ilyet említeni sem szabad. Az úgy illegális lenne.

Amúgy ott van mindenkinek az elérhetősége, miért itt kell kérdezgetni, mi jobban tudjuk szerinted?

2021. nov. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
36%
#3 Te ezt tényleg bekajálod? XD
2021. nov. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
79%
A gyengébbek kedvéért leírom. A rosszlányok.hu az egy örömlány hirdetős oldal. Fizetni kell a szexért. Én rengetegnél voltam már. Felhívod és elmondja, hogy mi a tarifa és miket vállal. Átlagban ilyen 20e Ft/óra körül vannak.
2021. nov. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Emberek, nem az IT CROWD c. Sorozatban volt ahol ketten 2 prostituáltat elvittek hullámvasutazni? Azonnal ez ugrott be xD

Amúgy lányfüggő, van olyan aki az ilyen programokat csak a parjanak szánja, de szerintem vállalja a többség csak azért telefonon beszéld meg előtte.

Arra készülj fel, hogy a nő fogyasztását és belépőjet is te állod, az óradíján felül, és nem fogja érdekelni mennyi mondanivalód van, vagy meddig tart a film: lelép amikor lejárt az ideje.

Elcsépelt, de ezekre a dolgokra tényleg a barátnő a legjobb, bárki bármit mond.

2021. nov. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
43%

Rosszlányok.hu egy sima ismerkedős oldal.

Aham... ma is tanultam valamit...

2021. nov. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!