Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy lány szexelt már nagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány szexelt már nagy pénisszel utána kevésbé fogja élvezni kisebbel?

Figyelt kérdés
Ha volt már 18 centis benne akkor egy 14 már nem lesz olyan jó? Vastagsága azonos.
2021. nov. 1. 15:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
57%

Tapasztalatból mondom, hogy nem. Alkalmazkodunk;)

N

2021. nov. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
65%
Ez sok mindentől függ. Nekem volt már kisebb is, nagyobb is, és mindketten ki tudtak elégíteni.
2021. nov. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
74%
Nem, Én jobban élveztem kisebbel.
2021. nov. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

A vagina nem olyan, mint a tipli a falban, amibe ha pici csavart akarsz betekerni, kiesik.

A vagina tágul és szűkül.

És abszolút nem a hossz a fontos, hanem a vastagság. Egy ceruza vastagságú, ám hosszú farokkal nem mennél semmire.

2021. nov. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
79%

Nem. Exemnek pl. nagyobb volt, de nem tudta jol hasznalni, mostani paromnak kisebb, de sokkal jobban erzem, sokkal jobban esik. Valszeg a kemia is kozrejatszik.

En pl. mikor megvan, egy hetig nincs szex, es akkor szukebb leszek. Masfel ev nem szex utani elso egyuttletem kb. felert egy masodik szuzessegelvesztessel.😃 Szoval altalaban rugalmasak vagyunk, felteszem max szules utan mas…

2021. nov. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
91%
A hüvely tud alkalmazkodni. Szűkül-tágul. Tehát amit írtál, az nem feltétlenül törvényszerű, főleg ha a vastagság jó. De persze van, aki csak a nagyobbat szereti. Pl nekem sem kielégítő 12-13 centi, de mondjuk egy 15 meg egy 18 is lehet jó, ha elég vastag (tapasztalatból mondom).
2021. nov. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
27%

5.


Szokásos kamu válasz a nagyfarkú exxel, meg a mostani mikropêniszű büdös kcsggel:)

2021. nov. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
49%
#7 Nem lehet mindenki olyan primtív mint te, fogadd el.
2021. nov. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
33%

Sajnos fiúk a nagy péniszt nem lehet elfelejteni.

Ez olyan mint akinek a szájba élvezés, az anàl a leteleme és megélte már egy nővel ezt és utána olyan nője lett akinek tabu ez.

El lehet viselni, de mindig az ember eszében van.


Volt párom volt 22+ centissel is, azt mondta élvezte azzal is, velem is, nekem 15.

De titokban beleneztem a telefonjaba és a barátnőivel való beszelgeteseket is atneztem és kiderult, hogy szeret, szerelmes belém, élvezi a szexet, el is tud élvezni, jól nyalok, viszonylag jól is bírom a szexet (időben), jó a szex száma is (napi 1-6), jóképű vagyok stb. Aztán kiderult az is, hogy azért a "Nándinak nagyobb volt". Pár sorral lejjebb "jó vele a szex, de a Nándié azért más volt".

Kiderült, hogy szereti ha fáj szex közben neki, mármint azt élvezi, ha kő keményen megb$"zák. Ezt el is mondta nekem az elején, hogy szereti a durva, vad szexet. És kifejezetten élvezi amikor egy nagy farok szetfesziti és verdesi a makk a méhszáját, meg a szokásos folytatás, haj húzás stb nagyon is játszik nála. Ezt tisztáztuk az elején. Azt nem, hogy 22+ farokkal is volt és ezt akárhogy nézem, a fejemre is állhatok, verekedhet az ég a földdel, az én 15 centisem sosem fog olyan élvezetet adni neki mint a 22+.


Tehát....nagyon rossz érzés, volt is egy óriási osszeveszunk annak idején ebből amikor elmomdtam, hogy megneztem a beszelgeteseket. Jött egy nagy beszélgetés, elmondta, hogy szeret, szerelmes belém, velem akar lenni, velem is nagyon élvezi, hogy az akkor életében nem volt jele szerelmnek (bár ebben ketelkedtem) ezért inkább a testi örömökre koncentrált, mióta velem van nagyon szeret szexelni velem, hogy lelkileg is megéli velem a szexet, a szeretkezést, elmondta, hogy neki az számít, hogy nekem jó legyen, azt akarja, hogy jó legyen nekem mert szeret, ezért engedte az anált, a szajbaelvezest, ezért nyelte le, később pedig már nagyon megis szerette ezeket, szóval már azért is csinálta mert ő megszerette stb.

Éreztem, hogy nem lesz mégegy ilyen lány az életemben...

De minden nap napi téma volt ez, folyton nekialltam, hogy milyen volt a másik f$"zal, szex közben is az orra alá dörgöltem, aztán elkezdett sírni, akkor félbe maradt a szex, de ráeröltettem, hogy fejezze be szájjal legelabb nekem, aztán egyszer haza zavartan mikor nálam vendégeskedett....


Szakított végül.


Én pedig akkor éltem meg a fájdalom legmélyebb bugyrait, hogy elvesztettem egy ilyen lányt. Évekkel később döbbentem rá, hogy mit is vesztettem akkor. Mindezt egy 22+os farok miatt, akibe soha nem is volt szerelmes, aki csak egy szexkapcsolat volt, akivel már évek óta nem tartotta a kapcsolatot. Egy 22+os f$sz. Ez lett a vesztem.

2021. nov. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
80%

Ez egy szomorú eset. Csak éppen itt senkit nem érdekel ez a monológ.🤷🏽‍♀️ Bocsi.

Majd lesz másik csaj.

2021. nov. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!