Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy lány szexelt már nagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány szexelt már nagy pénisszel utána kevésbé fogja élvezni kisebbel?

Figyelt kérdés
Ha volt már 18 centis benne akkor egy 14 már nem lesz olyan jó? Vastagsága azonos.
2021. nov. 1. 15:11
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

nem

F

2021. nov. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Nekem első barátomnak kb 13 cm volt. 4 évig voltunk együtt.

Második barátomnak 22 cm volt. Pár hónapig voltunk együtt.

Aztán egy bulis éjszakánál újra összegabalyodtam az első barátommal. Élveztem az tény, de lehetett érezni a különbséget méretben a 22 cm után, de leginkább orálnál. Szexnél szinte ugyanolyan volt. Gondolom tényleg azért mert a hüvely alkalmazkodik.

2021. nov. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Kedves gyoker #7. #5os vagyok.


Anyad pics@ja a budos k@csog. :) Pont az ilyen nyomoroncoknak, mint te, van 4 centis farka es netto 13 eves erzelmi es ertelmi intelligenciaja. Nojj fel bastya.

2021. nov. 2. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Sajnos a nagy farkúakat a nők soha nem felejtik el, ha már egyszer volt valaki olyannal az örökre benne marad.


Más az érzelmi sex, és más a testi sex ezek tények de a tapasztalat az tapasztalat marad örökre.

2022. febr. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!