Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha a barátnőtök hosszabb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátnőtök hosszabb együttjárás után meg szeretne dugni titeket egy felcsatolhatóssal az ágyban, akkor szakítanátok vagy megengednétek neki?

Figyelt kérdés

Több helyen olvastam már a neten, hogy a nők körében egyre nagyobb a vágy, hogy ők is megdughassanak minket. Úgy látszik, hogy a női egyenjogúság beszivárog a hálószobába is.

Nekem nincs barátnőm, de ha lenne és előállna egy ilyen ötlettel, akkor én nem merném visszautasítani vagy emiatt akár szakítani is, mert manapság nagyon nehéz összejönni egy nővel. Emiatt szerintem inkább elviselném, hogy alkalmanként megdönget engem hátulról, minthogy egyedül maradjak. Elég rossz barátnő nélkül lenni.

Viszont kíváncsi vagyok rá, hogy ki mit gondol erről.



2021. nov. 1. 18:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, nem tudom, még nem merült fel
2021. nov. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
71%
Nem unod még? Nem unod még?
2021. nov. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
96%
Én élvezem és engedem. De olyat is engedek amit nem élvezek. Pl férfit szopok hs arra utasít.
2021. nov. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
78%
Verd már ki vagy valami, egésznap spammeled a gyikot ezekkel a kérdésekkel.
2021. nov. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

4-es!


Már legalább egy hónapja nem léptem be erre az oldalra, szóval tévúton jársz!!!

2021. nov. 1. 18:33
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Miért szakítanék?

Felnőtt emberek nem erőszakoskodnak egymással.És mivel eléggé nyitott vagyok ilyen téren,elsősorban az ő vágya erdekében nem mondanék nemet,másodsorban adnék ennek is egy próbesélyt.Főleg hogy a prosztata egy érzékeny pont,és akár élvezném is.

2021. nov. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
23%

Kedves, kérdező!

Előre szegezzük le: Jó szándékkal írok!

Elemzés és tények fognak szerepelni.


"... én nem merném visszautasítani vagy emiatt akár szakítani is, mert manapság nagyon nehéz összejönni egy nővel."


Ilyen mentalitással mi atyánkat fogsz kántálni 50 évesen is, hogy legyen nőd. (Poén)

Szóval van mit fejleszteni.


Az egyenlőség ott kezdődik, megszólalhatsz, kommunikálhatsz, nem harap a másik. (Ha igen, az őt minősíti, de ezen témákban javarészt szolidak az emberek.) A csaj is meg merte kérdezni, tiszteld meg őszinte értelmes válasszal.

Tartás emberként és férfiként is legyen benned! Ezt több aspektusból értsd.


Alap dolog a kommunikáció, gondolatok megosztása, nézetek kezelése/megbeszélése.

Önmagadat kulturáltan tálalva, normálisan kommunikálva tud kiteljesedni egy kapcsolat - sőt, felemelő, nagyon jó érzés.


Volt, aki elmesélte, hogy megengedte a barátnőjének, de ő nem "papucs" szerep miatt, mert nem mert szólni. Ő kíváncsi volt. (Nem akarja többet - a beszélgetésből érthetően leszűrve. )


Vannak nők, akik kíváncsiságból/poénból kérdezik - nem hatja meg őket egy NEM.


Neked mire kell "egy nő"? Mert nem éppen egészséges párkapcsolatra hajaz a leírásod és az ilyen mentalitású embereket manipulálják könnyebben, idő után a felgyülemlett, elfojtott dolgok felemésztenek vagy akár kitörnek.

+ a másik félre is hatással van.


Mindemellett: megszerezni egy dolog, megtartani az igazi feladat - a kapcsolatokon is dolgozni kell, mint bármi másban, hogy eredményes legyen.


"... Emiatt szerintem inkább elviselném.." - az már GOND, ha elviselni kell valami/valakit.


"...alkalmanként megdönget engem hátulról, minthogy egyedül maradjak. Elég rossz barátnő nélkül lenni."


Sok depressziós embert húztam ki a gödörből. S Reméljük csak ez mondatja ki veled ezeket a mondatokat.


Önismeret hiánya, kommunikációs készség hiánya, önbizalom hiánya, depresszió... megtalálható nálad, ezeken javítanod kell.


Negatív csomagot senki nem szeretne maga mellé, főleg nem élete végéig.

Mondok egy egyszerű példát:


A tömegben kit szólít le az ember pl "mennyi az idő?" kérdéssel?

Sose a padon szomorkodó, faképű embert,

hanem egy szimpatikusabb, életteltelibbet.


A belső világunk, kiül a megjelenésünkre, kisugárzásunkra.

(Ami ugye alap bármilyen emberi kapcsolatnál, nemhogy párkapcsolatban.)


Nem kell mosoly, vigyor, mert egy belül kiegyensúlyozottabb ember mosoly nélkül is vonzza a tekintetet, embereket.


Magunkat kell rendbe tenni először önmagunkban, mivel saját életünk alapköve! Mindenben. Az emberi kapcsolatoktól egészen a célok, karrierig.


Ha nem akarsz barátnő nélkül maradni, tegyél meg mindent magadért, aztán érte.


Ha ezen téren kell egy kis útmutató, tanács nyugodtan írj.

2021. nov. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
56%

#5

cö-cö-cö...

2021. nov. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
70%
Engem biztosan nem! F.
2021. nov. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Engednem
2021. nov. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!