Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha a barátnőtök hosszabb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátnőtök hosszabb együttjárás után meg szeretne dugni titeket egy felcsatolhatóssal az ágyban, akkor szakítanátok vagy megengednétek neki?

Figyelt kérdés

Több helyen olvastam már a neten, hogy a nők körében egyre nagyobb a vágy, hogy ők is megdughassanak minket. Úgy látszik, hogy a női egyenjogúság beszivárog a hálószobába is.

Nekem nincs barátnőm, de ha lenne és előállna egy ilyen ötlettel, akkor én nem merném visszautasítani vagy emiatt akár szakítani is, mert manapság nagyon nehéz összejönni egy nővel. Emiatt szerintem inkább elviselném, hogy alkalmanként megdönget engem hátulról, minthogy egyedül maradjak. Elég rossz barátnő nélkül lenni.

Viszont kíváncsi vagyok rá, hogy ki mit gondol erről.



2021. nov. 1. 18:22
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
En megdugnék egy pasit 😀
2021. nov. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
En engednem neki. Egy kis plusz meg izgalmasabba is teheti az egyuttleteket.
2023. máj. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!