Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mekkora mennyiségben számít...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora mennyiségben számít normálisnak, ha az ember kiveri?

Figyelt kérdés
Mármint mondjuk mennyi után mondanátok azt, hogy azért ez már túl sok. Mondjuk napi 1-2 már túl soknak számít? Vagy ebben mi a normális? Heti 1-2?
2021. nov. 2. 13:00
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Napi 1-2 normális lehet, de én kevesebbszer szoktam
2021. nov. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én volt, hogy napi 3-4x is, nekem az jó volt. Szexelni a párommal volt, hogy napi 3-4 menet volt. De manapság mióta gyerekünk van, jó ha van havi 3 alkalom a munka és a strapa mellett. De kiverni kiszoktam ha nem bírom már akár minden nap is egyszer minimum.
2021. nov. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Amikor nem volt nő a közelemben a napi 5 is összejött. Mintha csak bosszantani akart volna a dákóm, mindig állt!
2021. nov. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez egyén függő én azt mondom akkor verd amikor jól esik ennyi
2021. nov. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bármennyi normális HA nem befolyásolja a napi életviteled. Ha napi 8-10x akkor annyi, ha mellette még tudsz normálisan tanulni/dolgozni.
2021. nov. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kb napi max 2-3 még normális. Legalábbis ez a szakmai vélemény. Szerintem napi 1 max 2 a normális

N

2021. nov. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nyári szezonban amikor rengeteg szép női lábakat látok van hogy 5 alkalom is összejön így a hideg beálltával lecsökken napi 2-re.
2021. nov. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!