Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Történt már veletek olyan,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Történt már veletek olyan, hogy szerelmesre ba.ott egy férfi(nők)/szerelmesre ba.tátok a nőt (férfiak)?

Figyelt kérdés
Előre is bocsánat a vulgaritásért, de ezt egyszerűen nem tudom másképp kifejezni. Arra gondolok, mikor abszolút nem akarsz kapcsolatot, csak szexet, mégis annyira élvezed valakivel, hogy beleszeretsz, azt akarod soha ne legyen vége az egésznek.
2021. nov. 2. 18:08
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Igy lett ferjem
2021. nov. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%

#1, ez cuki. ;)

Velem is volt ilyen, igen. N

2021. nov. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
20%

Velem is volt ilyen meg dugtam és rögtön belém szeretet


f28

2021. nov. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
Nőkkel gyakran megesik. Férfiakkal ritkábban, de szintén előfordul.
2021. nov. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%
#4 folyt. Mármint az, hogy beleszeretnek abba, akivel jó a szex.
2021. nov. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Velem is ez történt. 3 éves kapcsolatomnak lett vége, regisztráltam Tinderre, kikötöttem a pasinak, hogy felőlem összefuthatunk, de kapcsolat kizárt, csak szexben vagyok benne. Úgy mentem az első találkozóra, hogy semmilyen elvárásom nem volt, szóval ha rossz lesz, akkor legfeljebb nem lesz második alkalom. Annyira pozitívan csalódtam, hogy azonnal az jutott eszembe,hogy eddig miért nem ismertem őt, mi a francot ragadtam le egy olyan kapcsolatban, ahol a szex lapos volt. Már a legelső alkalommal sok titkos fantáziámat, vágyamat kiélhettem vele, mindenre nyitott volt. Azt éreztem, hogy rá van szükségem, ő az, akivel kiegyensúlyozott szexuális életem lehet. Később megismertem jobban, rájöttem, hogy minden téren ő az igazi számomra. Ennek már 9 hónapja, hogy folyamatosan a világ legszerencsésebb emberének érzem magam.
2021. nov. 2. 18:24
 7/9 anonim ***** válasza:
82%
Akkor örülj neki Kérdező
2021. nov. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
82%

Nem. Én demiszexuálisnak tartom magam, csak azzal tudom élvezni a szexet, akibe szerelmes vagyok. Ha a szex előtt nem vagyok szerelmes, engem nem lehet szerelmesre dugni. Azt is mondhatnám, hogy a szex nálam tartósít egy érzést. Ha nem szerettem szex előtt, utána már soha nem is fogom. Ha szerelmes voltam előtte is, akkor meg a szerelmet tartósítja és fokozza.

Ellenben több pasinál is tapasztaltam, hogy szerelmesre dugták magukat velem. Volt olyan is, aki nem, de 2-en elég erősen elkezdtek kötődni szex után.

2021. nov. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
67%

Igen, egyszer volt ilyen életemben, de kapcsolatra ismerkedtünk alapvetően, de kicsit hamar kerültünk ágyba, így még nem voltak érzelmek, alapvetően azt 'terveztem' hogy nem megyek bele érzelmileg gyorsan, kicsit távolságot tartok blabla, tudod hogy van ez. De aztán az első szex után kész mint aki elvesztette a józan eszét:D de mint pár, kikészítettük egymást sajnos. De a szex eddig vele volt a legjobb életemben. Bosszantó.

Viszont fordítva többször előfordult már, hogy a szexpartnerem annyira élvezte velem a szexet, hogy összezavarodott. Pár héten belül már elő is jöttek azzal, hogy nekik ennyi nem elég belőlem, többet szeretnének stb Sajnos ezt nem tudtam viszonozni, nem azért mert nekem ne lett volna jó a szex, de ha én nem komoly kapcsolatra ismerkedem, csak szexre, akkor nem tudom átkattintani az agyam és hirtelen komolyan venni valakit. Sosem tudtam beleszeretni a szexkapcsolataimba, akkor sem, ha már több év alatt nagyon közel kerültek hozzám lelkileg. Ha én valakihez úgy állok hozzá hogy csak szex, akkor azt isten se váktoztatja meg.

2021. nov. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!