Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gáz ha nem akarok olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha nem akarok olyan lánnyal összejönni aki már sok fiúval volt és könnyen adja magát?

Figyelt kérdés
Barátnőnek szerettem volna de ahogy a megismertem meg megtudtam hogy sok fiúval volt nem tudnám szeretni sajnos.
2021. nov. 8. 13:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
44%
Dehogy gáz, teljesen rendben van.
2021. nov. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%
Fiatalon én is gáznak találtam, de 30-40 felé már marhára nem érdekel, ki hány partnerrel volt. És bizony, ha ezt akkor is tudtam volna, nem szalasztottam volna el jó pár lehetőséget.
2021. nov. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem.
2021. nov. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%
Akkor van rendben, ha te is kevés lánnyal voltál életedben. Akkor teljesen rendben lehet az az elvárásod, hogy a lány is ilyen legyen. Mások vagyunk, máshogy gondolkodunk, oké ha valakit zavar a sok partner. De! csak akkor ha ugyanezt magával szemben is elvárja.
2021. nov. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
48%
Gáz. Mármint neked. Nekünk igazából mindegy.
2021. nov. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
76%
Mivel nem vagyok túl tapasztalt, nekem tetszene egy tapasztalt partner.
2021. nov. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
76%
Engem nem zavarna, mert a jelen és a jövő érdekel, nem a múlt, de nem vagyunk egyformák. Ha neked ilyen az ízlésed, ezt tartod számodra elfogadhatónak akkor a te dolgod nem a minénk.
2021. nov. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Na és mi a "SOK" száma? 31? 78? 11? 2?
2021. nov. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
19%

Nagyon helyesnek tartom az értékrendedet!


Egy 61 éves férfi ismerősöm van és saját bevallása szerint nem kellene neki olyan nő, aki nagyon nimfomán (naponta nem igazán érdekli a szex.)


Nem akar azon aggódni, hogy mikor csalja meg őt másvalakivel.


Nekem is a lelkemre kötötte, hogy maradjak csak ilyen tartózkodó, visszafogott természetű, mert neki ez tetszik.


Mivel konkrétan nem vagyok az esete, csak elég sok rokonszenves vonásunk van egymás számára, így belenyugodtam a helyzetbe.

2021. nov. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

" megtudtam hogy sok fiúval volt nem tudnám szeretni sajnos."

Mégis honnan tudtad volna meg??

Csak esetleg akik irigyek azok mondhatnak ilyet, szóval ilyen pletykának ne ülj fel.

2021. nov. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!