Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek velem van a baj,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek velem van a baj, ha minden randiról úgy megyek haza, hogy ezzel a lánnyal semmiképp nem akarok összejönni?

Figyelt kérdés
Régebben nem volt gondom a társkereséssel, mert élőben ismerkedtem, egyetemen stb., amióta dolgozom, azóta nem nagyon van alkalmam spontán megismerkedni lányokkal személyesen. Ezért kezdtem el a netes társkeresést(de bár ne tettem volna). Egyszerűen katasztrófa a helyzet, pedig nem arról van szó, hogy bármelyik lány, annyira defektes lenne, pont hogy kifejezetten jó fej csajokkal randiztam, de valahogy rögtön az elején ahogy megláttam őket, kb. 15-20 másodperc alatt egy rossz érzés fogott el, ennyi igazából elég nálam, hogy eldőljön, bejön e valaki vagy sem, és nálam az utóbbi időben ez 7/7 nem volt. Ilyenkor viszont már nincs visszaút, nem vághatom a képébe, hogy bocs nem jössz be, úgyhogy hagyjuk inkább egymást. Meg az első pár alkalommal még úgy voltam vele, hogy jó nem baj, hátha majd beszélgetés alatt ez a benyomás megváltozik bennem, de sosem történt így. Volt akivel remekül elbeszélgettünk, jól éreztük magunkat, de egyszerűen semmi vonzalmat nem éreztem iránta, ez mindig az első pillanatban eldőlt.
2018. jan. 9. 21:05
 1/7 anonim ***** válasza:
50%

Az a baj, hogy te magad se tudod, hogy kit szeretnél igazából magadnak.


Majd ha nagyon pontosan megfogalmaztad magadnak mind a külső és a belső tulajdonságokat, akkor már sokkal jobb lesz.

2018. jan. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is az első pillanatban eldől, hogy lesz-e ebből több vagy sem. Ha nem érzed a pluszt, ne erőltesd :) Majd lesz olyan, akinél érzed.
2018. jan. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%

"Majd ha nagyon pontosan megfogalmaztad magadnak "


A racionalizálástól nem fognak jönni az érzelmek és a vonzalom sem.

2018. jan. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
13%
Szerintem meg pont inkább a külső adottságaikkal van a legkevésbé probléma, viszont mindegyik elképesztően defektes, nyak fölött szalajtanak, mint a rigalánc.
2018. jan. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ami nem megy, azt nem kell erőltetni. Talán épp nem vagy "fogékony" időszakodban. Bárki iránt meg nem kezd el vonzalmat érezni az ember.

Majd megtalálod a neked valót.

2018. jan. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha veled is, velem is. Nagyon sok randim volt már, tudom, mit (és kit) kereseky van valóságérzetem, önismeretem, nem vakvágányon mozgok... De úgy vagyok az általam megismert férfiakkal, hogy (már elnézést) inkább maradok egyedül, minthogy ilyen emberekkel töltsem az időm. Veszélyesen buták, logikátlanok és bizonytalanok, sok esetben alapvetően hiányoznak a normák és a tervezőkészség. Nem vagyok egy hű, de extra nő, de elég sokat mond, mikor valakivel kapcsolatban azt érzem, hogy sem most, sem idővel nem merném rábízni az életem. "Szerencsére" általában nem is akarják, én vagyok az egyetlen szinte a mezőnyben, aki ezt a játékot komolyan akarná venni, így viszont semmit sem ér.
2018. jan. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A netes ismerkedés ezért nem ér semmit mert hiába látom képen, hiába chatelek vele, hiába ismerem ki, ha élőben nem vonz, akkor a fene megette az egészet... Annak is több értelme lenne, ha a 17-es villamoson meg a 8E buszon odamennék ahhoz a néhány lányhoz, akik bejönnek nekem és elhívom őket randira.
2018. jan. 9. 22:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!