Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Most megyek először nőgyógyász...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most megyek először nőgyógyászhoz ès úgy èrzem mintha megcsalnám a barátom, ez normális? Zavar a gondolat, hogy egy másik fèrfi hozzám èr ott.. A városban ahol èlek nincs női doki csak 70 km-re.

Figyelt kérdés

2021. nov. 10. 16:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%

Ez nagy butaság- A nőgyógyászok majdnem mind férfiak.

Ha egy nő nőgyógyász nyúlna hozzád,akkor már is leszbikus lennél?

Mellesleg születésedkor már látott nőgyógyász.

2021. nov. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%

Azért van különbség hozzáérés és hozzáérés között.


Orvos előtt sose szégyelld magad.

2021. nov. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
9%
Ha a nődokid neve én vagyok, akkor állítólag nem megcsalás. 😊
2021. nov. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
41%

Ilyen lojális lányt is ritkán látni. :D

Más meg annyi srácnak fekszik alá, ahánynak csak tud.

2021. nov. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
74%
Nem, nem normális. 16 évesen sem volt ilyen gondolatom mikor elsőnek mentem nőgyógyászhoz. Nem jó kedvűnkben járunk vagy mert annyira élvezetes hanem mert muszáj.
2021. nov. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
50%
Ez tényleg érdekes kérdés és van benne valami. Végülis egy vad idegen embernek mutatod meg. Igaz, alap, hogy a nő járjon rendszeres nőgyógyászati vizsgálatokra stb, de tényleg durva belegondolni ilyen atomi szinten ebbe.
2021. nov. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
61%

Ebben semmi megcsalás nincs, szerintem nem normális

Nem úgy fog hozzád érni ne aggódj

2021. nov. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem muszáj, ne menj... Magadat is megkíméled a kellemetlen élménytől. Én nem járok és semmi bajom.
2021. nov. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
36%
#8 majd ha pár év múlva kialakul a méhnyakrák és már nem tudnak rajtad segíteni akkor is mondd ezt...
2021. nov. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
21%
Dehogy alakul... Ahhoz vagy genetikai háttér kell (abban az esetben valóban veszélyeztetett vagy) vagy szertelen szexuális élet vagy ennek eredménye képpen hpv. Ha ezek egyike sem áll fent, akkor az esély elhanyagolható.
2021. nov. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!