Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A nőgyógyász azt mondta, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Whis_key46 kérdése:

A nőgyógyász azt mondta, hogy szedjek fogamzás gátlót, mert nem hajlandó normálisan beállni a havim. ( 9 éves korom óta van ) 16 vagyok szerintetek jó ha szedek ennyi évesen? És milyen hatásai vannak?

Figyelt kérdés

2021. jan. 29. 13:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
17%
Inkább az itteni emberek véleményére adsz, mint az orvosodéra?
2021. jan. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
5%

Ha tényleg nem áll be a menstruáció, a fogamzásgátlóval szépen be lehet állítani.

Nekem több barátnőmnek is csak ez segített, nem volt különösebb mellékhatása.

16 évesen azért ez már egy jó ötlet. :) rendszeres is lesz, plusz a későbbiek során legalább mindig lesz védekezés.

2021. jan. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
61%

Butaság lenne.

Lehet, hogy a ciklusod beáll, de mellette komolyan megterheli a szervezetedet.

Sajnos sok nögyógyász nem törődik ezzel. Keress meg valaki mást, lehetőleg magánrendelésen, és ne hagyd hülyeségre rábeszélni magad!

2021. jan. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
78%

Inkább vizsgáltasd ki, miért nem rendszeres, ne fogamzásgátlót szedj.

Az hülyeség, hogy rendbeteszi a ciklusod, a legnagyobb baromság ami elterjedt a fogamzásgátlóról az ez.

2021. jan. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
68%
3 asnak nem feltetlen van igaza, ha regota o az orvosod es eddig minden jo volt, hallgass ra , lehet pont az a hormon nincs ami kellene es nem feltetlen karos rad , nekem is ez a helyzet ezert szedem kapcsolat kivul is a tabit kb 2 evente váltok arra amit az orvos mond, persze teljes kivizsgálás után
2021. jan. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
3%
Olyan jó hogy ennyi képzett, 5 év általános + 3 év szakosodás + 3 év rezidensi + x év gyakorlattal rendelkező ember okosabb mint a kezelőorvosod akinek a kezében ott vannak a laboreredményeid is.
2021. jan. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
21%
Itt mindenki orvos, hatos.
2021. jan. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
29%
#7 jah rájöttem... az okés, hogy elmondják az emberek a saját véleményüket, értékítéletüket, vagy éppen tapasztalataikat, de azért tényleg ne legyünk már okosabbak a kezelőorvosnál akinek ez a szakmája, ott van nála a laboreredmény és kb. 5000x több valós esetet látott mint 1-1 ember saját tapasztalata.
2021. jan. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%
Én inkább egy orvosnak hinnék mint itt egy ismeretlen akárkinek.
2021. jan. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
70%

Azért mondják, hogy beállítja, mert tényleg mindig pontosan kiszamítható lesz.

De sokan nem tudják, hogy ez csak megvonásos vérzés, nem rendes menstruáció, hiszen a tabi úgy működik, hogy elhiteti a szervezeteddel, hogy terhes vagy.

Mondjuk aki szedi, legalább ő tudná, de sajnos sokan nincsenek tisztában vele.

2021. jan. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!