Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hamarosan megtörténik az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hamarosan megtörténik az első.A barátom nagyon várja és készül az orális szexre de én ezt nem szeretném még.Mit csináljak,hogy ne érje csalódás és ne sértődjön meg?

Figyelt kérdés
2021. nov. 10. 18:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
Beszélj vele hogy te még nem vagy erre felkészülve
2021. nov. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
38%
Ha megteszed nem fog csalódni,ha nem teszed meg akkor fog csalódni.
2021. nov. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 mantis religiosa ***** válasza:
92%
Szólj neki minél hamarabb, mert az a legrosszabb, ha 5 perccel előtte közlöd vele.
2021. nov. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
87%
Egyszerűen csak mondd meg, előre. Írd le neki már most amit érzel.
2021. nov. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem először az orális szexet próbaljátok ki, majd utána csak a behatolásos szexet.
2021. nov. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
76%
Mire kell fekészülni az orálon? Ha fiatalok vagytok eleve elsőre legyen inkább petting...
2021. nov. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
53%
HA szeret téged a pasid ÉS egy értelmes ember akkor ezen nem fog megsértődni, hanem elfogadja és erőltetés helyett azon lesz neked örömet okozzon. Szóval megmondod, hogy te most még nem szeretnéd az orált és kész. Ha ezen besértődik akkor meg nem veszítesz túl sokat... - mármint a pasival.
2021. nov. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
31%
Pedig érdemes orállal, pettinggel kezdeni. És nem árt kölcsönösen. Persze, hogy készül rá, az ember azért is van kapcsolatban, hogy a testi részét élvezze. Aztán lehet, hogy mire oda jutsz, felizgat, és vágyni fogsz rá. Az első előtt én is izgultam, de aztán annyira természetesen jött.
2021. nov. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
78%
Nem akarja mindenki orális szexszel kezdeni. Van akinek az nagyobb szám és ijesztőbb is, mint a behatolás.
2021. nov. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
75%
Engem csak az érdekel, hogy lehet készülni az orális szexre... :D
2021. nov. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!