Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Volt már olyan, hogy kielégítettétek orálisan osztálytársaitokat? Mondjuk óra után egy orál?

Figyelt kérdés

Leszólított téged, te meg belementél....

Gyakran, vagy csak alkalmanként?


2021. nov. 11. 09:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%

Igaz en fiu vagyok,de velem volt ilyen kozepsuliban (2x ugyanazzal a csajjal) es most egyetemen minden honapban kb,akivel alakulok.


Nyilvan random nem szolitottam le senkit,hanem mar erezheto volt a szexualis feszultseg es mar joban is voltunk. Fulebe sugtam vagy elotte megbeszeltuk es megtortent diszkreten. Baratainkon kivul senki sem tudja.


Egyszer elunk es szerintem neha jo kockaztatni vagy butasagokat,orultsegeket csinalni. Gaz vagy nem gaz.

2021. nov. 11. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Milyen szerencsés fickó vagy! Hát remélem eljön az én időm is!
2021. nov. 11. 09:51
 3/13 anonim ***** válasza:
66%

1.


"Diszkréten, a barátainkon kívül senki se tudja"


Az diszkrét lehetett. Miért kell a barátoknak tudni erről??


🤦🏻‍♂️

2021. nov. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem volt.
2021. nov. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Szakközép iskolában, Szakiskolában? Móra /Tápai?
2021. nov. 11. 10:08
 6/13 anonim ***** válasza:
92%
Izé... akivel 4 éve egy osztályba jársz és heti 5 napot "bezárva" vagy vele egy tanteremben azt azért jobban ismered annál mint egy szimpla leszólítás. Vannak olyan osztálytársaid akik együtt járnak? Igen? Na akkor nagy valószínűséggel dugnak is.
2021. nov. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
95%
Voltak orális kalandok a gimiben igen. Suli után is, szünetekben is fordult elő ilyesmi, nem mindennap nyilván, de időnként volt ilyen.
2021. nov. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Mesélj egy sztorit! Gyere menjünk be a budiba leszoplak vagy mi?
2021. nov. 11. 10:27
 9/13 anonim ***** válasza:
62%
Hát azért többségében nem én ajánlottam fel, hanem rávettek, de olyasmi. Voltam párszor a fiú wc-ben ez tény.
2021. nov. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Odajött hozzád és mondta figyelj hiányom van kielégítenél orálisan?
2021. nov. 11. 10:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!