Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok mit gondoltok erről a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mit gondoltok erről a fétisről? Felizgat ha egy nő olyan kajákat etet meg velem amiket utálok.

Figyelt kérdés

Nem feltétlenül szex részeként, hanem úgy a hétköznapokban is akár, persze ha valakinek bejön a bdsm, akkor aközben is izgalmas...


Akár úgy h a számba rakja azt a kaját amit utálok akár úgy h valamilyen módon kötelez hogy megegyem


Tudom hogy nem mindennapi fétis és még egyetlen lány se volt aki megértette volna hogy mire gondolok, eddig mindkét barátnőm furának gondolta és igyekezett úgy tenni mintha ezt el se árultam volna neki.


Ja és továbbá rendes ehető ételekre gondolok, nem kakira vagy ilyesmire.


Bár az is felizgat ha egy lány a spermámat eteti meg velem de ez egy másik sztori (és meglepő módon ezzel kapcsolatban sokkal nyitottabbak a lányok)



2021. nov. 11. 21:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Beteg
2021. nov. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Feláll rá a farkad, ha olyat etet veled?
2021. nov. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Konkrétan feláll ami elég kínos is tud lenni bizonyos esetekben
2021. nov. 11. 21:04
 4/13 anonim ***** válasza:
92%
Fuh te, annyi kelbimbót tömködnék a szádba, amennyit nem szégyellek:DDDD
2021. nov. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
4-es vicces de pont ilyesmire vágyom.. pont ez a baj ezzel a fétissel hogy mindenki azt hiszi kamuzok
2021. nov. 11. 21:16
 6/13 anonim ***** válasza:
78%

Speciális szubmisszív vágy. Elég kevés domina van aki csak erre van kihegyezve, a jó domina inkább összetettebb, több elemből álló skálán játszva "kínozza" a szubot.

Ja a kérdésedre válaszolva. Az átlag lány betegnek fogja tartani, ez max. egy dominát fogja érdekelni HA - mondom HA - bármilyen formában érdekelned a dominát.

2021. nov. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Rohadjak meg, de nekem ez valamilyen szinten bejön.

Mármint most az jutott eszembe, hogy én gluténmentesen eszem, de néhány ilyen mentes termék nekem nagyon nem ízlik, de sosincs szívem kidobni, általában magamba gyűröm, de nem esik jól.

Úgyhogy én ilyeneket adnék, meg úgy egyébként az egészséges étkezés sose árt és bizony vannak olyan ételek, amik nem valami finomak, de jót tesz, úgyhogy ha neked ez így bejön, akkor még egészségesen is ehetsz, tiszta haszon.

Egyébként szerintem nekem azért tetszik, mert pont az a problémám magammal, hogy néha pazarlok és kidobom, mert nem ízlik vagy nem kívánok valamit és emiatt kifejezetten rosszul érzem magam, nem bánnám ha helyettem valaki kvázi leküzdené, amit én nem bírok.

Az meg, hogy szexuális töltetű a helyzet, szintén nem zavar, tényleg van egy ilyen bdsm feelingje, egyébként is lehet van egy kis dom hajlamom.

Szerintem fogsz találni magadnak egy hozzád illő nőt, annyira nem ördögtől való ez a fétis.

2021. nov. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
48%

Elég undorító


Főleg ha elkezdesz öklendezni..

2021. nov. 12. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
#7 :DD Házi disznó?)
2021. nov. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
91%

Eskü, nekem bejönne. Kiélném a domináns énemet vele elég rendesen. Kikötözném a székbe, és tömném a szájába, tök izgi lenne nézni, hogy fintorog. Még az orrát is befognám, ha nem akarná kinyitni a száját. :D

Nem szeretnék privátot.

2021. nov. 15. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!