Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az mennyire mondható gáznak,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire mondható gáznak, ha a barátnőm csak úgy tud elélvezni szex közben, ha kézzel én vagy pedig ő " rásegít "?

Figyelt kérdés

Elég hosszú ideig szoktunk szexelni. Átlagosan egy aktus 1 óráig szokott tartani. Érzékien, lágyan és van, hogy szenvedélyesen, keményen. Eddig úgy még sosem tudtam a csúcsra juttatni, hogy csak hüvelyi orgazmusa legyen. De ha kézzel rádolgozok a csiklójára kb 2 perc alatt elélvez akár többször is. Magát a behatolásos szexet is élvezi és kezdeményezi, de orgazmust csak csikló izgatás által tud elérni. Elmondása szerint azt is nagyon élvezi és szereti, de valamiért elélvezni nem tud. Valami ötlet hogyan tudnám neki azt az örömöt is megadni? Vagy ezen ne aggódjak? Nem gond? Annyit még hozzátennék ha nem találkozunk akkor rendszeresen szokott masztizni, de csak csikló által van úgy is orgazmusa. Nagyon ritka ha ujjazza magát.

Én 27 vagyok, ő 28.


2021. nov. 11. 21:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%
Semennyire.
2021. nov. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
35%

Nincs ilyen hogy hüvelyi orgazmus, annyi a különbség hogy a csiklóját belülről dörzsölöd és nem kívülről.


Ha mindketten kielégítőnek tartjátok a szexet akkor nem gáz, akkor se lenne gáz ha mondjuk csak ujjazástól tudna elmenni. A lényeg hogy mindketten élvezzétek a közösen töltött időt és hogy ez lehetőleg még közelebb vigyen titeket egymáshoz. :)

2021. nov. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
89%
Dehogy gáz.
2021. nov. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
92%
Miért lenne gáz. Örülj hogy van orgazmusa. Nagyon sok nőnek nincs behatolástól.
2021. nov. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
82%
Ne stresszeld ezzel se őt, se magad! A nők kb. 80%-ának nincs hüvelyi orgazmusa, csak csiklói. Örülj annak, hogy azt viszont gond nélkül össze tudjátok hozni. Ez a lényeg.
2021. nov. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
95%
Ahogy #5 írja, a nők 80%-a nem képes szex közben, hüvelyileg elévezni, csak sokan megjátsszák. Ezért van az, hogy mikor én meg őszintén közlöm a pasijaimmal, hogy én csak csiklóizgatással tudok elmenni, akkor ott hüledeznek, hogy “dehát velem eddig minden lány elélvezett..”. Aha, persze, elhiszem, hogy nálad nincs nagyobb csődör, de az is biztos, hogy a többségük csak megjátszotta. Biológiailag, statisztikailag bizonyítottan képtelenség, hogy ennyi nőnek lenne hüvelyi orgazmusa és ezzel nincs is gond, csak jó lenne, ha mernének őszinték lenni és nem színészkednének.
2021. nov. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
82%
A nők többsége NEM képes hüvelyi úton eljutni a csúcsra csak a csikló direkt ingerlésével. Szóval ez teljesen általános. Sőt simi a buksidra ha te is rá tudsz érezni hogyan kell a csiklóját úgy simogatnod hogy attól behatolás közben elélvezzen. Teljesen rendben van, a párod ilyen típus, fogadd el.
2021. nov. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
96%
Nehogy már féltékeny legyél a kezére!
2021. nov. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
95%

Segítek: kutya pózban finoman bejátszod a farkadat kb 3 centi mélységben a sunijába. Mondod neki, hogy egy picit engedje le magát, hogy jobban felérd, te pedig fél lábbal, vagy valahogy kicsit így fölé emelkedsz. A farkaddal a suniját belülről finoman kifeszíted pontosan ott, ahol a csiklója van. Ekkor a csiklója jól hozzáférhetővé válik a kezed számára. Ekkor ráteszed a kezed a csikójára és nagyon finoman simogatod, miközben a farkad óvatosan felváltva fel-le, ki-be mozgatod, de csak kicsiket, hogy továbbra is kinyomd neki ezt a részt.


Remélem ezzel a segítséggel sikerül elérni a megfelelő gyakorlati kooperációt, hogy mindketten élvezzétek :)!

2021. nov. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
95%
Előzőhöz: és akkor ezzel megleltük a hüvelyi és a csiklói orgazmus közötti harmóniát.
2021. nov. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!