Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak a pisiszexnek olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak a pisiszexnek olyan rajongói, akik kifejezetten azt élvezik, ha a partnerük nem? (28/F)

Figyelt kérdés

Aki undorítónak tartja a témát, az ne is olvassa tovább feleslegesen.


Konkrétan arra lennék kíváncsi, hogy van-e, aki kifejezetten élvezi, hogy a partnerének ez új, s netán kellemetlen is. Van-e, aki szereti erre rászokatni a másikat, vagy kifejezetten ezzel büntetni?

Engem például vonz a gondolata, de könnyen lehet, hogy élőben nem jönne be. Viszont ha valakinek az esetleges ellenkezésemmel is örömöt okozok, nem pedig kellemetlenséget, akkor kevésbé gáz, illetve büntetési formaként beleférhet.



2021. nov. 13. 23:58
 1/4 anonim ***** válasza:
94%

Hát én szívesen eljátszanám, hogy nem tetszik, de ez a max. Én magsm nem tudnék olyat élvezni, smi tudom hogy ténylegesen rossz a partneremnek. Nem tudom, punci vagyok:D még úgy se tudnék rosszat okozni valakinek, hogy tudom hogy élvezi lol. Nem lennék jó domina vagy szadista

N

2021. nov. 14. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Én nem tudom, hogy csak a gondolata vonz, vagy valóban élveznám is-e, ha a számba pisilnek, nem akarom megkapni, hogy miért vágtam bele, ha nem tudom mit akarok, ellenben ha a másik félnek az nem gáz, ha én ott elundorodom, vagy netán kifejezetten élvezi is, akkor az a próbálkozás úgy már ért valamit, sőt, ha a pisi nem is, az engem is örömmel tölt el, hogy a másiknak örömet okozok, még ha a saját káromra is.

Persze vannak fizetős opciók is gondolom ennek a próbálgatására, de az meg számomra olyan mű.

2021. nov. 14. 01:25
 3/4 anonim ***** válasza:
77%

Igen!

Barátnőm nem csinált még ilyet, de belement. Elsőre nagyon nem évezte, rosszul is lett, nagyon izgató volt. De aztán szép lassan belejött.

2021. nov. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Akkor számodra nem rontott az élményen, hogy rosszul lett tőle, mostanra pedig megy neki, ez tök jó :)
2021. nov. 15. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!