Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ti hogy szoktátok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti hogy szoktátok a pasitok tudomására hozni, ha bilincses/kötözős szexet akartok "elszenvedni"?

Figyelt kérdés
Nem legelőször, hanem ha már volt rá példa, kvázi valamilyen szinten rendszeres a szex ezen módja.

2021. nov. 14. 07:09
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Na azért ezt tényleg ezerféleképpen meg lehet oldani. Mind verbális mind nonverbális jelekkel
2021. nov. 14. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Odaadom a kezebe a bilincset
2021. nov. 14. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
30%
Tőlem nem szokták kérdezni a lányok.Nekem eleve olyan fellépésem van,hogy odajutunk ki.
2021. nov. 14. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Van amikor a kezebe adom a bilincset, de olyan is volt hogy annyit mondott nekem hogy ma fekudj le es ma szenvedni fogsz :D
2021. nov. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Kikészítem az ágyra a bilincseket, de volt már olyan is, hogy elmentem fürödni és magammal vittem az egyiket, majd fürdés után magamra raktam és úgy mentem ki:)
2021. nov. 14. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 subrette ***** válasza:
100%

Többféle módon szoktam a tudtára adni, mikor mi jön.

- kezébe adom és hátrateszem a kezem

- magamra kattintom és úgy várom

De gyakran ő kezdeményezi. Izgalmas, ha váratlanul, váratlan helyen jön. Előfordult, hogy bevásárlóközpont parkolójában tette rám és úgy mentünk haza. Nem is került le rólam aznap, csak annyi időre, míg levetkőztetett. Vagy elmegyünk valami ritkán jár helyre és rámteszi, bár ilyen helyen már számítok rá...

2021. nov. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Előveszem az éjjeli szekrényből az orra előtt. Ilyenkor ha elég gyors elveszi tőlem és rajtam kattan, de ha nem kapcsol elég gyorsan akkor őrajta..
2021. nov. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Általában elé lógatom az ujjamon, majd amikor elveszi, már tartom is a kezeimet a bilincseléshez. Nem kell neki kétszer mondani.:)
2021. nov. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy előttem is mondták: előveszem az orra előtt, vagy kikészítem az ágyra jól látható helyen. Esetleg már korábban, a nap folyamán megbeszéljük, hogy este majd ez lesz. Ami azért jó, mert tudom, hogy ilyenkor már a gondolattól kemény neki, és alig várja, hogy hazaérjünk. :) Meg párszor volt olyan is, hogy én tettem saját magamra, úgymond kész helyzet elé állítva teljesen. :)
2021. nov. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!