Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hány éves korig ismerkednétek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves korig ismerkednétek max olyan fiúval akinek nem volt még kapcsolata?

Figyelt kérdés

Zavar az ha látszik egy fiún hogy bizonytalan abban hogyan kell közeledni egy lány felé?

Rólam sok lány nem gondolja hogy még nem volt senkim, meg nem érti miért viselkedem így. Azt hiszik csak hülytem, vagy közben más lányokkal szexelek. Pedig nem így vagy, jól nézek ki meg magas is vagyok, de nincs szerencsém a csajoknál, így még szűz vagyok. 24F

Én már öregnek számítok ahoz hogy kezdő legyek?


2021. nov. 14. 12:19
 1/6 anonim ***** válasza:
59%

Ha tetszel a lányoknak, mert az írásod alapján van velük kommunikáció, csak sodródj... Hagyd, hogy a kommunikációt ők irányítsák, de figyelj rá, hogy mindig ott legyél vele, mindig benne legyél amiben kell. Ha a személyiséged bejön a lánynak, bele fog vinni a dolgokba...

24L

2021. nov. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én ugyan így vagyok 17 évesen, nem voltam még lánnyal , viszont rólam is mindenki azt gondolja hogy voltam, a lányoknak akikkel kavarok általában nem mondom el hogy még nem voltam, szerintem negatívabb lenne a megítélésük. Eddig azt vettem észre hogy nagyon nem szeretik azokat a fiukat akiknek semmi tapasztalatuk sincs
2021. nov. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Soha nem szexeltem volna szűzzel. Fiatalon azért nem, mert nem akartam tapasztalatlannal elveszíteni. Olyannal érdemes, aki tudja mit csinál, nem olyannal, akivel egy bénázás lesz. Most meg kellő tapasztalattal már nem állnék neki tanítani, heteket, hónapokat várni, hogy valamennyire jó legyen. Aztán majd úgyis elhagyjon, mert nyilván nem nagyon állnak meg az emberek egy partnernél. Így nehéz tervezni.
2021. nov. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Úgy kéne gondolkodni, mint a hármas. Legalább már rég kihaltunk volna.
2021. nov. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#3 Ezt ahogy igy leirtad kineznem beloled hogy belemennel 15 negerrel is, ha mar ilyen hatarozottan az szamit hogy a partner tapasztalt legyen.


"Mert nyilvan nem nagyon allnak meg az emberek egy partnernel" hat nalad oszinten nem is csodalom hogy nem allnak meg az emberek :D

2021. nov. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Wow, jól letámadtatok. Fluszrál, hogy szüzek vagytok? És olyan aranyos, hogy arra célozgattok, hogy megállnak az emberek 1 partnernél... Tini kori tündérmese. Végülis nekem mindegy, mert az első szexem is jó élmény volt, biztos kezekben. És köszönöm a feltételezést, de évek óta élek boldog párkapcsolatban, ahol isteni a szex. És hármasba se lennék benne, nemhogy 15 négerrel, hogy jössz ilyen feltételezéshez? Annyira imádom, hogy itt gyakorin ha ég nő nem csak sötétben, misszionáriusban, 24 éves szüzekkel akar szexelni, szigorúan 5 percet, akkor ezeket a következtetéseket vonják le róla. Bocsánat, hogy nem adom lejjebb, és szeretem élvezni a szexet. Kívánom, hogy egyszer megélje a sok indulatos, sértődött 25 körüli szűz is.
2021. nov. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!