Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, elégedettek vagytok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, elégedettek vagytok a melletekkel? Nekem a pici feszes mellű lányok az ideáljaim, de mindeggyik nagyobbat szeretne. De miért?

Figyelt kérdés
B-s mell a legszebb, persze van ami ha kisebb vagy nagyobb is szép vagy formás és hát hűha,,, de ez nagy általánosság. Akinek kissebb, élvezi ha azt is kényeztetik?

2021. nov. 19. 17:44
1 2
 11/14 anonim válasza:
87%
Azért nem vagyok elégedett, mert a férfiak nagyon kevés százaléka van oda a kisebb mellekért és mindig azt érzem nem vagyok elég jó (80-85B)
2021. nov. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
92%

Nekem kb teljesen lapos (azt hiszem az az AA méret). Nagyon érzékenyek, viszont jó, hogy sport közben nem ugrálnak.

Engem nem zavar, akit meg zavar, az keressen nagyobb mellűt :)

2021. nov. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
76%
Nem a méret számít, hanem a forma. Inkább egy kis, feszes mint egy nagy lógó dinnye
2021. nov. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nekem viszonylag nagy mellem van és van hogy szeretem, de sokszor utálom és kisebbet akarok. Pasimnak viszont tetszik.
2022. máj. 29. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!