Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akinek cpr fétise van leírná...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amanda5 kérdése:

Akinek cpr fétise van leírná a fantáziálását?

Figyelt kérdés

2021. nov. 20. 15:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szívmasszázsra és ilyenekre gondolsz? Melyik szerepben milyen nemű van? A nő mellkasát masszírozza az életmentő vagy fordítva? Te melyik szerepben képzeled el magadat?
2021. nov. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen, ilyenre gondoltam. Általában úgy képzelem el, hogy a férfi masszírozza a nő mellkasát. Amikor beleképzelem magam, akkor én kapok szívmasszázst és az én szívemet hallgatják. :)
2021. nov. 20. 17:06
 3/11 anonim ***** válasza:
Csodás. Küldtem egy történetet. Ha tetszik, küldök többet is.
2021. nov. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Te is leírhatnád egy ilyen fantáziádat!
2021. nov. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A CPR-fétis elég meredek műfaj, nem biztos, hogy az ember fesztelenül leírja a fantáziáit-tapasztalatait...
2021. nov. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Persze, ez sajnos így van. Csak láttam már több külföldi oldalt, ahol történeteket osztanak meg egymással. Arra gondoltam, ha én szívesen olvasok ilyet, akkor más hasonló érdeklődésű ember is. Jó lenne egy ilyen oldal, ahol csak ilyeneket lehetne olvasni. Engem egy jó történet jobban felizgat mint egy videó.
2021. nov. 21. 09:17
 7/11 anonim ***** válasza:
Szívmasszázsról, szívvizsgálatról, szívhallgatásról én is sokszor fantáziálok, de kétlem, hogy a leírásukig eljutnék. Inkább az foglalkozat, hogy kivel oszthatnám meg ezt az érdeklődést élőben...
2021. nov. 25. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Végtelenül felizgat, ha szex előtt-közben a szívemet masszírozza a partnerem...
ápr. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Volt ilyen barátnőm. Nagyon érdekes volt vele: a szíve az erogén zónája volt, érzékenyebb minden egyébnél.
ápr. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én arról fantáziálok, hogy a partnerem fonendoszkóppal hallgatja a szívemet, amire felizgulok, tehát egyre gyorsabban dobog, s amikor már nagyon heves, akkor tenyérrel masszírozza a mellkasomat középen és bal oldalon, a mellem alatt, ahol a szívcsúcsot lehet érezni, erősen rászorítja a tenyerét a szívemre, mintha meg tudná markolni, miközben végig hallgatja, figyeli a szívműködésemet és így élvezek el.
tegnapelőtt 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!