Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Honnan lehet felismerni egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet felismerni egy ilyen típusú férfit?

Figyelt kérdés

Elsősorban nők tapasztalataira lennék kíváncsi.

Hogy lehet felismerni, ha egy férfi szexuálisan nagyon nyitott típus, sokmindenben benne van, kevés tabu van számára?

Ismerkedés elején persze mind hatalmas lepedőakrobatának tűnik, előadja hogy persze minden izgatja stb, aztán persze köze nincsen ehhez. Nekem olyan partnereim voltak, akikkel ugyan jó volt a szex, de szinte semmire nem lehetett őket rávenni. Most csak pár dolgot hogy említsek: fenéknyalás (adni kapni), prosztatamasszázs, plug (nekem) meg más segédeszközök, extrémebb helyszínek, ilyesmik. Szerintem ezek nem ördögtől való hiper durva extrém dolgok, de mégis csak unalmas férfiakat ismertem meg, jó lenne ha lenne olyan, aki még nálam is perverzebb. Viszont egyelőre nem tudom mik azok a jelek, amikből erre lehetne következtetni. Vagy mit kérdezzek, amiből le tudom szűrni, hogy milyen típus?

Ha van valakinek bevált praktikája, akkor szívesen fogadnám:)


2021. nov. 20. 18:54
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
Hogy ha mindig felhozza pl ha elmentek valahova pl vesztek a boltban vmit mondgyuk energiaitalt akkor azt mondja hogy "tetszenek a lanyok akik energia italt isznak" akkor azt jelenti hogy bejössz neki
2021. nov. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
75%
Ezt külső vagy visewlkedés alapján kb. sehogy se lehet felismerni. Kb. olyan, hogy hogyan lehet felismerni külső alapján, akik matek vagy angol tagozatra jártak.
2021. nov. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Rákérdezek. Konkrétan ennyi. Én pont azért, hogy kiszűrjek pár dolgot, amit én nem csinálnék. Ha alakul, és megvolt az első szex, abból már sok következtetést le lehet vonni. Amire meg kíváncsi vagyok, azt egyszerűen megkérdezem. Hogyan? Hát úgy szó szerint. Élvezed az anált? Kívánod a prosztata masszázst? Így valahogy.
2021. nov. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyen típúsú vagyok, aki ezeket simán bevállalja. Viszont, rám nézve mármint külsőleg, vagy viselkedés alapján, nem néznéd ki belőlem. Gyanítom, hogy ezzel a többiek is így vannak. Max úgy tudod kideríteni, habbeszélgetsz a kiszemelteddel ilyesmiről. Viszont, biztosra csak akkor derül ki, amikor már az ágyban vagytok. Ott derül ki, hogy valóban perverz vagy csak a szája volt.:)
2021. nov. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Nekem ezek alap dolgok Kedves. A perverzió ezenfelül van. 🙂 F
2021. nov. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

De ez annyira kiábrándító, nem akarom odaadni magam úgymond feleslegesen valakinek.

Pl szerintem nőként rajtam érezhető, hogy ilyen típus vagyok (persze ezt lehet csak én hiszem)

#3: amíg nem szexeltünk, addig nem fura arról faggatni valakit, hogy ezek izgatják-e?:D mint valami teszt amin meg kell felelnie. Nem akarok rendőrségi kihallgatás feelinget:D

2021. nov. 20. 19:05
 7/24 A kérdező kommentje:
#5: Elhiheted, hogy nekem se extra dolgok ezek, de ahogy tapasztaltam, ez már perverznek számít. Most akkor nem is írom mik izgatnak még:D már azzal is beérném, amiket fent leírtam. Nem kell hogy mindent megadjon valaki (persze az lenne a legjobb), de hogy ennyire nem nyitottak a férfiak, na az gond.
2021. nov. 20. 19:07
 8/24 anonim ***** válasza:
Ha magamból indulok ki, a nők is eléggé kevés dologra nyitottak, és a nőkkel súlyos problémák vannak.
2021. nov. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs összefüggés a szexuális nyitottság és a kinézet között.

Ha beszélgetsz vele és az élet más területein nyitott, lehetséges, hogy szexben is az lesz.

Nekem is az a bajom, hogy kevés az olyan nyitott nő, akivel azonosak lennének az igényeink. :)

Persze vannak, de én komoly kapcsolatot szeretnék, az meg nem olyan egyszerű. :)

F

2021. nov. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
#8: Nem ez volt a kérdés. Próbáld meg értelmezni, amit írtam. Olvass lassabban, ha kell többször olvasd el az adott mondatot és csak miután megértetted, utána menj a következőre. Ez segíthet:)
2021. nov. 20. 19:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!