Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sokak szerint a társkeresésben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokak szerint a társkeresésben sikertelen srácok baja az, hogy rossz típusú lányoknál próbálkoznak. Milyen hát a megfelelő, normális, rendes típusú lány, és hogy lehet őket felismerni?

Figyelt kérdés

Gondolom ismerős a sztori: jaj, jaj, ezek a szemét lányok szemét módon bánnak velem -> reakció: persze mert rosszaknál próbálkozol, a hülye libáknál.

Mint pl. ez a kérdés, ami egy ilyen véleményt leíró kérdésre és válaszra utal: http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb-..


Erre szoktam én mondani, hogy hát marhára nem a hülye libáknak látszóknál próbálkozom, mégis ugyanaz van, szóval akkor mivan? Lehet mégiscsak hülye libák ezek, de akkor hol vannak az állítólagos rendes lányok, és hogyan lehet őket felismerni? Objektív leírást kérek, ha lehet, képpel illusztrálva (hogy honnan szerzed, az nekem mindegy, akár magadról is küldhetsz nekem privátban, hogy ha te rendes, kb átlagos lány vagy, aki szintén szerencsétlen a társkeresésben, mert helyetted a libákat választják), mert csak az objektív dolgokkal megyünk valamire, az egyéni szubjektív leírások mindenkinek mást jelentenek.


Például. Nálam a "rossz típusú" lányok, akikre szerintetek hajt a férfinép (én nem) valami ilyesmik (nemtom kik ezek, gugliban találtam):

[link]

[link]

[link]


Míg az átlagoskábbfélék, akikre meg kéne, valami ilyesmik (jó, ide főleg nekem tetszőeket tettem, tehát nálam a többség már inkább szép, de objektíve nézve talán besorolhatók az átlagos, rendes típusba):

[link]

[link]

[link]

[link]

[link] (ő mondjuk nem az esetem, de mindegy is :D)

[link] (itt meg inkább Amy Santiago karakterére gondolok a Brooklyn 99 sorozatból, kissé félénk, néha határozatlan, rendmániás, mappamániás, pedáns)


Most azért csak a külsőről van eddig szó, mert a felismerésük a téma. Belsőleg rengeteg a variáció, láttam én már házias, megbízható plázacicát és agybajos/nemtörődöm átlagoskát is. De ha belsőre is van valami meglátás, az is jöhet.



2016. okt. 27. 20:21
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
66%

Tényleg külső alapján akarod eldönteni, hogy milyen az ember személyisége?

Felismerni úgy lehet a kiegyensúlyozott személyiséget, hogy beszélgetsz vele. Sokat. Figyeled, ahogy önmagáról és másokról beszél. Másképp csak random kísérletezgetsz, aztán vagy kifogsz egy "normális" nőt, vagy nem.

2016. okt. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
15%

A lányoknál sokkal fontosabb a külső, ők kb. szóba sem állnak az átlagos vagy rondább srácokkal. Aki azt mondja, hogy "rossz lányoknál próbálkozol", az szerintem arra akar utalni, hogy nem a legszebb lányoknál kellene próbálkozni.


Ezzel csak az a baj, hogy a rondább fiúknak is (ide sorolom magamat is), a szép lányok tetszenek meg, és nem találkoznak az igények.

2016. okt. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
0%

En jo ideje probalkozom tarskereson, nem tul sok sikerrel. A fo ok az, hogy nekem is vannak igenyeim, nem tudok lefekudni/randizni egy atlagos, 5 pontos csajjal(Elnezest a skalazasert, de igy egyszerubb).Probaltam, de nem tudom magamat raeroltetni. A jo nok, minimum 6, de inkabb 7-8 pontosak, mar megtehetik hogy valogatnak, sajnos. Ok szinte mdig flegmak, alig valaszolnak. Ha kegyeskednek is, siman gusztustalanul lekoppintanak, azert, mert megtehetik, es kegyetlenul ki is hasznaljak ezt. A 6-7 pontos lanyok leginkabb a 8-9 pontos sracokkal dumalnak, talalkoznak, mert a fiuknak igy konnyu, es igenyuk is van ra, a lanyoknak meg ez fonyeremeny. En 7 pontosnak tratom magam, de az 5 pontos lanyok egyaltalan nem erdekelnek, meg a 6-osak se igazan. Ezert is nehez.

Nyilvan vannak rendes lanyok is, a baj csak az, hogy egy ido utan senki nem igazan tudja komolyan venni a partalalas ezen modjat. Velem is hanyszor volt, hiaba beszelgettem egy normalis csajjal, aki ha bnonek nem is, de par talira jo lett vna, de az egeszen erzodott, hogy barmikor megunhatjuk egymast, es nem valaszolunk a masiknak. Rengetegszer fordult mar elo velem, nyilvan masokkal is.

Es most emiatt lehet le leszek szavazva, de sok lany minel tobb ember megismerese celjabol hasznalja a tarskeresoket, gyakran idosebb csavokra, szexre, vagy penzre hajtva. Nem pedig komoly, tarskereses celjabol. Ok azt megtalaljak a valos eletben is. Ez csak amolyan "szorakozas" nekik. Ezert se nagyon lehet part talalni a tindereken/badookon. Persze vannak sikersztorik, mert vannak olyanok akik komolyan veszik, de a komolytalanok rengetegeben ez rettento nehez. En is ebben a csapdaban vagyok, pedig en is bnot szeretnek talalni elsodlegesen, nem pedig szexpartnert. Bar az igenyeim miatt meg ez sem sikerult, es szernecsem se nagyon volt.


A kepek alapjan en mar megtanultam vmilyen szinten felismerni azokat a lanyokat akik komolyak, a tinderes kepek arulkodnak errol, ahogy az instajuk is. Ha nincs rajta mosolygos, hanem fokent flegmazos, csucsoritos, k#rvalkodos, felesleges rairni, mert nem komolyan gondolja. Ha az instajan n#ggerek, draga autok, ekszerek, "gasztronomiai kulonlegessegek" tomkelege van, szinten felesleges vele foglalkozni, mert haszonlesok, de semmikepp se komoly lanyok. Lehet hiba altalanositani, de en eddig kivetel nelkul ezt tapasztaltam. Azok a lanyok akik komolyabb kapcsolatot keresnek, gyakran irnak egy velosebb bemutatkozast. A "normalis lanyok" egy elegge szubjektiv kifejezes, nekem nem az atlagosakat jelenti, hanem azokat a lanyokat, akik jol neznek ki, akar ertelmesek is, erzelmileg nem rokkantak, es nem szexpartnert, hanem kapcsolatot keresnek.

2016. okt. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
7%

"Milyen hát a megfelelő, normális, rendes típusú lány, és hogy lehet őket felismerni?"


Normális lány soha nem járna velem. Max nem normális.

2016. okt. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Az én véleményem, ha reálisan nézzük a dolgot, az emberek többsége azt veszi azt nézi abba megy bele amit a külsőség ad. Most ez olyan dolog hogy Ne gondolj egy rózsaszin nagy elefántra. Tvt is úgy veszel a boltba hogy nézed a méretét nagyságát, az meg már másodlagos hogy sz.r chippel van ellátva. Ezt kihasználják marketingbe is, teli rakják a polcot és reklámozzák a nagyobbnál nagyobb képernyőt, és hát persze az ember azt nézi elsőre, azt meg már hogy mit bir az nem lényeg.. csak nagy legyen, aztán majd vásárlás után használja az emberke és szembesül vele hogy hát jó szr meg keveset tud. Na kb ugyan ez van, ha az alapokat nézzük. Vannak a ruhaboltok-Divat-Mai trend, a leg kevesebb felületet takarja a ruha, mert az van el terjedve hogy húhh milyen szexi. Nők körében meg az a szlogen hogy ha megveszi, akkor álmai pasiát is elvarázsolja. Igy hogy szabad hozzáférés minden nőnek, ez van a kirakatba, a mellek, a seggek. A férfiak ezzel szembesülnek, és mikor odajutnak hogy Beszélgetés, ismerkedés, akkor a nő nem tudja felvállalni a helyzetet, nem tudja hogy tovább vinni, mert lehet egy hülye tyúk, nem tudja hogy kell kapcsolatot megtartani, egyik kimenetele az a dolognak, hogy a nő ezt kihasználva összefekszik füvel fával, és elhiszi magáról hogy huhh ő bárkit meg kap. Másik kimenetele az, hogy ha hosszabb távba menne a dolog, akkor a férfinek ez nem tetszik, szóvá teszi hogy Figyi már azért ne legyen már kint mindened.. Akkor a nő sértve érzi az értékrendjét, hogy megakarják neki mondani.. Vagy a férfi otthagyja, a nő meg oltári nagy drámát csap, hogy Milyen szemét férfi..

A társadalom is azt diktálja, a Nő úgy a jó csodálatos ahogy van, kint lehet mindene, Istenitsük, nem szabad semmi rosszat mondani rá, mert elitélendő. Magyarán még teret is adunk ennek. ezért van ennyi "siránkozó" férfi, mert ők komolyan vennék akarnák a dolgot, de nem tudják mert ilyenekbe ütköznek, olyan az egész mintha az ember maga alatt vágná a fát. Én hiába próbálkozok, hatni a nőre, nem tudok, mert hátul a Kiskapun még adja magát másnak is, vagy csapják neki a szelet. Lényeg a lényeg, Mig a nők kiraktba helyezik a lényegüket, azt látja mindenki, addig nem lehet mást várni. ergo ezek miatt a dolgok miatt sok férfi elhidegül, olyan véleményre jutnak hogy ez is csak mutogatni tudja magát de többet nem.. -Amire a nők azt mondják itt hogy anyuci kicsi fia, meg hogy hisztizik, és nőknek elég lightos elképzelésük van ezzel kapcsolatban, és persze mindig a férfit okolják mindenért. van 10 nő, odamegyek mindegyikhez különféle képpen próbálkozni, egyik se jön össze, fel teszem itt kérdésnek, akkor már egyből én leszek a bünbak hogy biztos én vagyok ilyen meg olyan nyomi, velem van a baj. Nem. én azt érzékelem hogy a nőt 1 féle képen lehet megközeliteni úgy hogy ne utasitson el, valami külön nyelvrendszeren keresztül, ami ugye nem mindenkinek adatik meg, hogy jól tudja használni. Azért valljuk be, rengeteg minden a Nőkön múlik, nők tehetnek dolgokról, csak ugye elsimitjuk, nem adunk rá, kibújunk alóla és biztos másba van a hiba..

2016. okt. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Ja és a lényeg, Amilyen a külső, olyan a belső is, nem logikus? Nekem pl már az jön le de nem általánositás képp, h úgy öltözik egy csaj, akkor az olyan is.. Azzal képtelenség komolyabb dolgokat elképzelni. Miniszoknya, pcsás nadrág, mini topp akármi.., Fel lehet tenni a kérdést, Vajon MIÉRT öltözik igy? Feltünés, egónövelés, központiság? ezen belül is, vajon hány férfi lehet az életében? mekkorára tehető a barátzóna? Sok férfinek meg lehet pont ez a monológja hogy Huhh milyen segge, melle van, jól meg kéne bni-mert ezt látják. De oké férfiak a hibásak..
2016. okt. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
41%

2-es, tehát a nők szemetek, mert a helyes pasik tetszenek nekik, de még a ronda pasiknak is a szép nők tetszenek?


Kérdező, Amy nem félénk és nem határozatlan.

2016. okt. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
71%
a 8as srác nem jön össze az 5ös lánnyal jellemzően csak levarja, azért ezt tegyük hozzá.
2016. okt. 28. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
62%
Nem feltétlen jó a megközelítésed. Vagyis egy részről jó, tök jól leírtad a dolgokat én is ugyanígy gondolom. Az a része hibádzik hogy társkeresőn próbálunk ismerkedni. Mert ott hiába vagyunk 7-8 asok, még az 5 ös csajok sem írnak vissza..... Nyilván az első 3 linkelt képpel rendelkezőkre rá sem írnék, valahogy a természetes lányok vonzzanak, és mint írtam így se igazán van válasz. Mai nap is például ráírok egy lányra badoon, nem tolakodóan, illedelmesen. Látom zöld, aktív, később elolvassa amit írtam neki, megnézi a profilom és ennyi. Nuku válasz! Legalább egy visszaköszönés, vagy valami, húzz a 3,14csába lúzer, vagy mittudom én, letörne a körme ha írna egy sort... Na mindegy, lehet törlöm magam mindenhonnan mert az embernek csak az önbecsülését húzzák le ezzel.
2016. okt. 28. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
9%

9-es, de miért jó, ha tudod?


Nem vagyok fenn társkeresőn, de tele lennék komplexusokkal, ha minden férfi véleményt mondana rólam. Az egyiknek túl kövér lennék, a másiknak nem tetszene a rövid haj, a harmadiknak a lapos fenék...


Nem akarnám tudni, miért nem jövök be, mert az a másik privát véleménye. És úgysem tudok változtatni mondjuk az orrom formáján, a többin meg nem is akarnék egy ember miatt, akinek nem is kellek.

2016. okt. 28. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!