Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A pasim szakítással fenyeget...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim szakítással fenyeget ha nem szopom le.Mit gondoltok lehet,hogy nem is szeret igazán és csak arra kellek neki?

Figyelt kérdés
2021. nov. 22. 19:35
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
66%
Nekem is szakító ok lenne nőként, ha nem nyalna ki a párom (méghozzá jól, élvezésig). Mert az orál számomra alap, szeretem adni, kapni, nagyon élveztem, és ragaszkodok hozzá. Ez van, ez nem zsarolás, egyszerűen én szeretem, és nem pazarlom olyanra az időm, aki ebben nem partner. (ha ő se nyal, akkor megértem, a kölcsönösség fontos)
2021. nov. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
35%
Aki nem hajlandó lepippantani az mehet a csába és ne akarjon pasizni. Én örömmel nyalom a pin@t még akkor is ha bevan dugulva az orrom.
2021. nov. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
47%
Ha én kinyalom a nőt mert imádok nyalni, akkor elvárom hogy a nő szopjon le engem! Ha nem tetszik ott az ajtó!
2021. nov. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Én szakítottam már ezért lánnyal. Nekem fontos az orál. Nem kaptam, elköszöntem tőle.
2021. nov. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
70%

Mi az, hogy csak arra kellesz, ha nem is csinálod?

Ha neki ez fontos, neked meg probléma, akkor jobb, ha nem maradtok együtt, mert rossz vége lesz. De tényleg ne erőltesd magadra, ha neked ez nem okoz örömet, akkor ne csináld, tényleg szakítsatok inkább.

2021. nov. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
68%
A franc foglalkozna ilyen állattal.
2021. nov. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Jó elb@szott kapcsolat lehet ez is.
2021. nov. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
30%

Szerintem nem szeret téged. Ha szeretek valakit, nem ragadok le egy "kötelező" szexuális dolognál, pláne nem fenyegetném szakítással, ha nem kapom meg. Valószínűleg csak a szexhez kellenél neki.

Bár én személy szerint nem várom el senki ember lányától, hogy leszopjon, szeretek nyalni. Ha a partnerem/párom ezt nem akarná, elfogadnám a véleményét. Két egymást szerető ember között elvárható a kompromisszum és hogy az ilyen különbözőségeket is meg tudják beszélni.

2021. nov. 23. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
90%

Jaj mert csak arra kellek neki.


F@szt! Arra IS!


Ha az meg nincs majd leszopja más.

2021. nov. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!