Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha barmi bajom van, kiforgatja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha barmi bajom van, kiforgatja a "párom", arra, hogy nekem ő nem jo semmiben és mindig neki áll feljebb. Nem szeret az ilyen, hogy szakitassal stb zsarol igy?

Figyelt kérdés

Minden vita vége ez, hogy szegény ő.

Azaz nekem ő bárhogyan árhat.



2021. jún. 1. 07:11
 1/10 anonim ***** válasza:
97%
Nem biztos, hogy nem szeret, szimplán csak gyerek. Ha nem tudja elfogadni, hogy ő is hibázik, és bizony ő is megbánthat másokat és a bocsánatkérés és elismerés helyett ujjal mutogat rád, akkor egy öt éves érzelmi szintjén áll.
2021. jún. 1. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért az durva, hogy idézőjelbe rakod a párom szót. Klasszikus"ennek a kapcsolatnak annyi" esete.
2021. jún. 1. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Mivel siman kikapcsolta a telot hogy ő erre nem kivancsi "szevasz"mikozben nekem fájt hogy más nőről áradozott, es rosszul esett.

És hát mint mindig, en soha nem tudom mikor a párom es mikor nem.


Es most sem. Siman ignoral.


Ezert az idezojel

2021. jún. 1. 08:31
 4/10 A kérdező kommentje:

Es állandoan ezek a lelki zsarolások.


Már kezdem azt hinni hogy eddig is kamuzott hogy szeretne vagy barmi

2021. jún. 1. 08:31
 5/10 anonim ***** válasza:
96%

Hát, a te dolgod, hogy egy hülye óvodás értelmi szintjén lévő energiaszipollyal akarsz lenni, vagy jól kiosztod, kirúgod, aztán keresel egy férfit, de én a másodikat választottam anno, és neked is ezt tanácsolom.

Az ilyen idióták nem változnak. Nincs hozzá eszük.

2021. jún. 1. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
96%

Kellenek neked ezek az ordítóan ócska, szánalmas játszmàk a meglehetősen ingatag illúzióért, hogy szeret?

Amúgy szerintem Isten ments, hogy egy ilyen “szeressen”...

Egyáltalàn hogy tudsz rá férfiként tekinteni?

Szerintem ez undorítóan, taszítóan férfiatlan viselkedés.

2021. jún. 1. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
97%

Ezek az ő visszataszító játszmái: tudja, hogy rondán viselkedett veled, de a legjobb védekezés a támadás. Rádteszi, te nem szereted, még ő sértődik meg, rád teszi a telefont.

Nem akarlak elkeseríteni, de ha vele maradsz, erről fog szólni minden, hogy ő bunkó veled, te kiakadsz, még neki áll feljebb, te majd puncsolsz hogy jaj megbántottad de minek is tetted szóvá egyáltalán... eltűnik, majd mikor előkerül mint ha mi se történt volna - helloka mizu? - még legyél eljulva, hogy hozzád szólt.

Én a helyedben nem tennék ebbe több energiát, mert tönkre fog tenni. Tapasztalatból írom.

2021. jún. 1. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd ott. Ha nem teszed meg, akkor megérdemled a sorsod.
2021. jún. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
95%

Èn azt nem èrtem, hogy minek kell neked ilyen hulladèk?

Persze az eleje nem ilyen volt, meg szereted bla bla...

De mit szeretsz benne? Mi tart benne ebben a fostengerben?

Ez egy mèrgező kapcsolat. Szándèkosan rombolja az önbizalmad ezekkel, hogy más nőket rajongtat előtted, hát nem veszed èszre?

Pont ezt akarja elèrni, hogy a lelkedbe gázoljon, nyivákolj, aztán azzal mèg jobban belèd tud rúgni, hogy erre ignorál, ès mèg rosszabbul èrzed magad, ès menj puncsolni. Mert úgy is tudja, hogy azt fogsz.

Nyisd már ki a szemed, èbresztő! Vedd már èszre mibe vagy benne!

Ez kell neked? Tènyleg egy ilyen fostalicska alakra, ès kapcsolatra akarod pazarolni a drága èveid? Na meg az energiád?

Engedd el a búbánatba, hidd el vannak normális fickók is.

2021. jún. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
67%
Úgyse fog szakítani. Eztvtudja a pasi is, azért tehet meg vele bármit.
2021. jún. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!