Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiatalon több éves első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatalon több éves első kapcsolat szakítással végződött és utána újra összejöttek, nektek volt/van ilyen?

Figyelt kérdés

2017-ben jöttünk össze a párommal, akkor voltunk 14 év körül, 3 évig együtt voltunk kisebb szünetekkel/szakításokkal , de akkor is beszéltünk és találkoztunk, majd eljött az utolsó, ahol már lassan 6 hónapja külön vagyunk.

Tudni kell, hogy nem azért szakítottunk, vagyis szakítottam vele, mert nem szerettem és nem szerettük egymást, utolsó hónapokban nem volt igazi a kapcsolatunk, valami elromlott és nem tudtunk rájönni, hogy mi lehet az oka így a szakítás mellett döntöttünk, igaz nagyon fájdalmas volt, de amióta külön vagyunk rengeteg dolgot átgondoltam, javítottam magamon ami arra vezetett, hogy részemről a kapcsolat nem működött, mentális betegségeimet kezdtem tanulmányozni, az edzést is egy ideje folytatom, érzem, hogy ha most folytatnák, egy komoly beszélgetés mellett sikerülne megoldani a kapcsolatunkat és sokkal erősebb lenne, mint valaha, hisz ahogy írtam, nem az elhidegülés volt az oka és soha nem volt megcsalás se, se hazugságok, egyszerűen akkor nem működött, 3-4 hónapig nem beszéltünk, itt vétettem is egy hibát, mert amikor szétmentünk megigértem, hogy írok neki egy hónap után, nem tettem. Féltem és úgy éreztem nem állok készen írni neki, ami mára már bánok, de nem törhetem magam, múltban volt és ebből is tanultam, hibáztam és beláttam. Szülinapom után beszélgettünk, nem vagyunk rosszban és mindenhol megmaradt a kontakt, annyi, hogy nyílván nem beszélünk 0/24, hagyjuk egymást élni. Ő azóta túltette magát a szakítás fájdalmain, nyílván ez normális, élvezze is az életét, én is hozom magamt napról napra egyre jobban rendbe, viszont ő nyári gyakorlaton anyukám munkahelyén dolgozik és folyamatosan olyan jeleket mutat édesanyám felé, hogy igenis akar engem, én pedig nem szeretnék nyomulni és nem is fogok, mert lehet csak ártok, így megvárom a pillanatot, amikor ez betonbiztos lesz. Mindennél jobban szeretem még mindig, de nem őrölhetem magam azon, hogy minden egyes pillanatban írjak neki, hisz akarom, hogy élvezze az életét, úgy érzem ez a külön töltött idő mindkettőnknek hatalmas tanító volt és ha később úgy akarja a világ, jóval erősebben tudnánk egymás mellett lenni kapcsolatban. Remélem és valahol tudom is, hogy mi utunk nem ért véget, ez csak egy jel volt, hogy szedjünk össze magunkat és változtassunk azokon, ami miatt nem működött a kapcsolat.

Mellékesen játékfüggőségem és a szorongásom hatalmasodott el rajtam egy családtag elvesztése miatt, amin nem tudtam hosszú ideig túltenni magam, ezáltal sok kapcsolatom ráment, ahogy ez is, de megváltoztam azóta és továbbra is azon legyek, hogy egy sokkal jobb embert fogadjon majd vissza. :)



2021. júl. 8. 15:46
 1/5 A kérdező kommentje:
Hozzátenném, pár napja volt is nálunk, én zavarban voltam így köszönésen kívűl nem nagyon kommunikáltam vele, anyukámmal beszéltek.
2021. júl. 8. 15:53
 2/5 anonim ***** válasza:
Tovább kell lépni, ami nem megy ne eroltesd!
2021. júl. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem erőltetem, nem fogok rászállni, hagyom élni, ő maga is mondta, hogy sok mindenben hisz, a sorsban és a kapcsolatunkban és ha együtt kell lennünk, együtt leszünk.
2021. júl. 8. 16:15
 4/5 anonim ***** válasza:
Volt ilyen nekem. Ha úgy érzed, tényleg van értelme és ő is hasonlóan gondolja, akkor próbáljátok meg. Mi történhet? Max nem működik, úgyis hamar kiderül.
2021. júl. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szóba került, egyelőre ő MÉG nem szeretné, neki is és nekem is fájt a szakítás túlságosan is, most barátnőivel szeretné jól érezni magát és tiszteletben tartom, ha eljön a mi időnk, úgyis elfog, addig pedig alakulunk mind a ketten.
2021. júl. 8. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!