Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit teszel, ha nincs kedved...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit teszel, ha nincs kedved az intim együttlétre pároddal épp akkor, amikor neki lenne?

Figyelt kérdés

2021. nov. 23. 20:33
A kérdező szavazást indított:
Ráveszem magamat mégis. Hagyom magam meggyőzni.
Gyorsan kielégítem kézzel vagy szájjal, hogy nyugodtan csinálhassam a dolgom utána.
Megmondom finoman neki, hogy hagyjon békén, és mindenki csinálja a saját dolgát.
Elmondom neki és akkor nem találkozom vele vagy elmegyek.
26 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
5%

Ilyen még sohasem történt pedig már 4 barátnőm volt

21F

2021. nov. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%
Nem szokott ilyen lenni. Ha hulla vagyok, mert épp beteg vagyok, vagy nagyon fáradt, ilyesmi, akkor eleve nem próbálkozik, mert látja rajtam. De ha mindnen oké, akkor úgyis megjön a kedvem hozzá.
2021. nov. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
36%
Bekapcsolom a ps-t.
2021. nov. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
18%
Én olyan lánnyal kezdek, akinek a szexuális aktivitása az enyémmel passzol, és nincs ilyen gond.
2021. nov. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%

hagyom

nekem is van olyan, hogy nincs kedvem hozzá


F

2021. nov. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Helyzettől függ. Egy normális, kiegyensúlyozott párkapcsolatban elfogadják a felek hogy a másiknak nincs mindig kedve és nem akadékoskodik. Ráérez, tudja mikor fogja a másik fogadni az ötletet és mikor nem. S NEM erőlteti rá magát. Majd pótolják a dolgot máskor :)
2021. nov. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
62%

10-ből 1x hagyom magam, és aztán én is élvezem

10-ből 1x hagyom hogy kiverje és rám élvezzen

10-ből 2x kiverem neki

10-ből 6x leszopom

Cserébe ha nekem van kedvem és esetleg neki nincs, akkor ő is szó nélkül kielégít.

2021. nov. 24. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
47%

Csak az a rossz,ha azért nem akarja,mert már előtte masztizott és kielégült!

A másik meg hoppon marad.

2021. nov. 24. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!