Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kinek milyen volt az első+/val...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek milyen volt az első+/valamelyik egyéjszakás kalandja szórakozóhelyről? Lányként olyan volt mint amire számítottatok? Felkeléskor nem volt kínos? Másodjára jobban választottatok?

Figyelt kérdés
2021. nov. 24. 23:26
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Nagyon rossz volt
2021. nov. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%

Az első egyéjszakásom egy fesztiválon volt.

Brutálisan jó volt. Kicsit be is voltam csípve, és ugye ott volt az a gondolat, hogy a fickót soha többé nem látom, azt se tudja ki vagyok, így olyan felszabadult voltam, és akkorát élveztem többször is, hogy még ma is gyakran eszembe jut.

Nem aludtam vele, így nem volt kínos.

2021. nov. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%

Az az érdekes, hogy sosem volt szórakozóhelyről egyéjszakásom:D pedig becsúszott 1-2 egyéjszakás is, meg azért jó pár pasival voltam már, de valahogy hétvégi buliból félrészegen sose mentem haza senkivel.

Amik voltak egyéjszakások, kivétel nélkül mind gázos volt. Nem tudom hogy választhattam be ezeket ilyen szerencsétlenül:D vagy apró farka volt, vagy fel se állt neki, vagy 3másodperc alatt élvezett el. Szinte hihetetlen:D míg akikkel eleve hosszabb távúnak indult a dolog vagy hát máshogy ismerkedtünk meg, azokkal nagyon jó volt a szex már elsőre is (és elég nagy méretük is volt, amit természetesen nem tudtam előre). Érdekes:D Mindenesetre már kizárt nálam az ilyen egyéjszakás kaland, nincs semmi értelme.

2021. nov. 24. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
3mas és ha már hamar elsült vagy épp felsem ált egy nyalással egyik sem kárpótólt érte?
2021. nov. 25. 00:00
 5/10 anonim ***** válasza:
67%

Nekem nagyon jó volt. Azóta szexkapcsolatban vagyunk, most tervezünk 2L 1F hármast összehozni

21F

2021. nov. 25. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
94%
#4: Nem. Tehát nem én vagyok a csúnya gonosz nő, aki nem megértő, hanem azok voltak ténylegesen önző béna fszok. Onnantól, hogy neki nem megy, le is van zárva, hagyjuk az egészet. Szerintem ez sokkal kínosabb, mint maga az hogy volt valami problémája. De mindegy is, én már megtanultam, hogy nem lehet elnézőnek lenni meg megértőnek, mert csak én leszek az, aki megyzívom és átgyalogolnak rajtam. Többet ilyen pasikkal nem kezdek, csakis olyanokkal, akik már elsőre tapasztaltnak és jó szeretőnek tűnnek és nagyon vonzóak is. Mindig abból volt a probléma, ha esélyt adtam kicsit nyomibb srácoknak is, akik nem voltak ezek a tipikus 'macsó' férfiak. Sajnos ők az ágyban is ugyanennyire el voltak maradva. Egyszerűen nem volt érzékük hozzá
2021. nov. 25. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
91%

Nekem a többség jó volt, egy részük végül visszajátó vendég lett.

(férfi vagyok)

2021. nov. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
#6: Nemis állítottam ilyet barát barátnőktől már hallottam cifrább sztorikat is nyílván nem egyszerű belenyúlni a "tutiba" fordított esetben is szoktak érdekes dolgok lenni. Ugyanakkor azt hittem hogy többen vannak ilyen hogyis mondjam csendes szerető típusok,bár nem biztos hogy ez megfelelő kifejezés rá,akik új társaságban nehezen oldódnak halgatag típúsok de ha jól érzi magát egyhamar beszédesebb lessz és ott sem volt még gond. Jelenlegi párommal is hasonlóképp hozott minket össze a sors bár kicsit cifrább de 1,5éve azóta is együtt :)
2021. dec. 3. 00:01
 9/10 anonim ***** válasza:
88%
Nekem is így volt, mint az előttem szólónak, hogy szórakozóhelyről összejött egyéjszakás kalandok nem voltak élvezetesek. Az eleve hosszabbtávra tervezett kapcsolatok nyújtottak élvezetet inkább.
2021. dec. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

3!


Mekkora volt az apró, és mekkorák voltak a nagyok?

2023. ápr. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!