Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Amikor a szabadban szexeltetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor a szabadban szexeltetek vagy nagyon random helyen rátok jött, volt nálatok óvszer, vagy ilyenkor nagyobb volt az esélye a teherbe esésnek?

Figyelt kérdés
2021. nov. 26. 22:43
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
#11 akkor legközelebb fogalmazz érthetőbben, ne lehessen félreérteni. S köszönöm a dicséretet, a stílus maga az ember :D
2021. nov. 26. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
#11: Eleve nem kell lepontozgatni senkit azért, amit csinál. Én a kérdezőnek válaszoltam és hasznos választ írtam, nem hülyeséget. Csak a sok nyomorék azonnal vérszemet kap, de odáig nem jut el, hogy el is olvassa normálisan a választ, már azonnal jön köpködni. Tipikus gyk...
2021. nov. 26. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Volt,mivel kiránduláskor az erdőben a legjobb.
2021. nov. 27. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
90%
spirálom van
2021. nov. 27. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
93%

Én 20évig szexeltem megszakítással az akkori férjemmel. Csak akkor lett gyerek ha akartuk és belém élvezett.

Eddig akárhány partnerem volt minden megszakítással védekeztünk. Esetleg még nagyon az elején gumival.

A mostani páromnál kezdtem el gyógyszert szedni mert nagyon parázik és megkért rá.

2021. nov. 27. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Deflohelp ***** válasza:

Erdőben történt és volt nálam óvszer.

F

2023. ápr. 24. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!