Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők! Nektek szexuálisa...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Nektek szexuálisan izgató a minél nagyobb magasságbeli különbség?

Figyelt kérdés

Ha igen, miért?

Ha nem, miért?

Milyen magasak vagyok?

Köszönöm ha kort is írtok :)



2021. nov. 27. 23:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%

Azt nem mondanám, hogy minél nagyobb, annál jobb. Azért érted egy 230 centis pasival már inkább nehéz lenne:D

Én 170 cm vagyok, tehát nem az a cuki alacsony kis pici csaj. De az érzésre én is vágyom:D és ezt egy magas férfi mellett tudom megtapasztalni. Jó érzés törékenyebbnek érezni magam (amúgy sub is vagyok, talán ez is közrejátszik), jó érzés, ha felvehetek magassarkút, mert a párom magasabb lesz így is. Valahogy ez így felszabadító érzés, nehéz konkrétan megmagyarázni. Ha 150 cm lennék, természetesen nem keresnék 190 magas férfit (bár sok alacsony csaj hajt nagyon magas pasikra:D nem is értem miért), de ilyen magasság mellett egy 190 körüli férfi nekem álom:) és igen, szexuálisan is jobban vonzanak.

25 vagyok

2021. nov. 28. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
13%
Akkor én vagyok az emberek, kedves 25N, 170 cm. 🙂 Ugyanis én 190 vagyok. Ráadásul imádom, ha a nő magassarkút visel. Írj csak rám, de gyorsan.
2021. nov. 28. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
#2 kihagyhatatlan ajánlat...
2021. nov. 28. 00:04
 4/14 anonim ***** válasza:
95%

150 cm vagyok, és aki amúgy tetszik és magas is, nála a magassága is izgató. Én szeretem kicsinek érezni magam egy nagy férfi mellett.

De volt már, hogy alacsony fiú vonzott, pont azért, mert alacsony. Belőlük kevesebb van, "ritkák, mint a fehér holló", én meg szeretem a különlegeseket.

26/N

2021. nov. 28. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
81%

#2: Kész ennyi info elég is volt rólad, hogy szerelembe essek. Most azonnal szeretnék hozzád menni feleségül. Kérlek beszéljük meg a részleteket és az időpontot.

#1

2021. nov. 28. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
49%

Engem szexuálisan nem izgat, ki milyen testmagassággal rendelkezik az ellenkező nemet illetően.


Nálam nagyon meghatározó a HELYÉNVALÓ viselkedés: ne tolakodjon egyáltalán, legyen tisztelettudó - ha lehet a VÉGLETEKIG!


Most vagyok véglegesen kiábrándulófélben egy férfi ismerősömnél, mert nagyon hülyének néz. (Konkrétan játékszernek tekint.) A szakítás egyelőre lehetetlen, mert nincs másik igazán pártfogó személy egy krízishelyzetben.


Sajnos ez az ismerős nagyfokú "tisztelettudást" mutatott először. Állította, hogy nem használ ki nőket szexuálisan. Én ennek ellenkezőjét tapasztalom időnként. SOSEM LENNÉK A PÁRJA!


Egy másik férfi ismerősöm viszont egyre szimpatikusabb. Mindig mindent meg akar beszélni, NEM AKARJA MEGSZAKÍTANI VELEM A KAPCSOLATOT/BARÁTSÁGOT, semmilyen körülmények között. Nálam ez a NYERŐ!


Megint egy másik férfi ismerősömnél hasonlóképpen működik a "mindig, mindent megbeszélünk" szituáció. De mivel mindig én "alázkodom meg", már réges-régen kiábrándultam belőle is. Felszínes ismeretséggé vált, már nem tud "visszahódítani" - de ez nem is cél nála.

2021. nov. 28. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
88%
Alulról súrolom a 160 centit és vékony is vagyok. Nagyon bejönnek a hozzám képest óriások. De ne csak magas legyen, hanem testes is. Vannak azok a gyúrós pasik, akik nem szálkásítanak és mindenük olyan óriási. Az ő közelükben annyira törékenynek érzem magam.
2021. nov. 28. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Hasonló a véleményem mint a #6-os válaszolónak.Én 166 cm vagyok de 190 cm feletti pasival már nem jönnék össze.
2021. nov. 28. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem szexi ha egy pasi magas és olyan biztonság érzetet nyújt, én 167 cm vagyok és szeretem a 180+ 190+ magas pasikat
2021. nov. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 nemaRendőrség ***** válasza:
82%

Másik oldalról közelítem meg a problémát.

190 magas férfi vagyok, próbálkoztam 175 alatti nőkkel, de katasztrófa volt.

Az 160tól fájt a hátam, rángatta a kezem egyszerűen kényelmetlen volt.


Feleségem 182cm, esküvőn magassarkúban volt, és mégis én voltam a magasabb, igaz én is magas talpú cipőben voltam.


Ez az a magasságkülönbség ahol sok év után is kézenfogva sétálnak a párok.

Legalábbis ismerősi körben 15cm különbség felett fél év után nem láttam már kézenfogva menni őket.

2021. nov. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!