Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Azokból a 18-22 éves lányokból...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azokból a 18-22 éves lányokból, akik a TikTok-on riszálják magukat, az idomaikat mutatva, milyen ember lesz 40 éves korukban?

Figyelt kérdés
2021. nov. 30. 11:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
29%
Jobb mint amilyen te vagy most.
2021. nov. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
49%
Mint Annácska.
2021. nov. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
72%
Semmi, normális nők lesznek, mint bárki más.
2021. nov. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

#1


Nem mondom, hogy én jó vagyok. Nekem is van még hová fejlődnöm, viszont nem osztok meg magamról provokatív tartalmat sehol.

2021. nov. 30. 11:18
 5/19 anonim ***** válasza:
53%
Csak keresed másokét, amibe beleköthetsz.
2021. nov. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
72%
Ezt ennyiből nem lehet megmondani.
2021. nov. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
58%

"Nem mondom, hogy én jó vagyok. Nekem is van még hová fejlődnöm, viszont nem osztok meg magamról provokatív tartalmat sehol."

és ha megosztanál, mi történne? miben lennél kevesebb? megszűnne a végzettséged, elveszne tudásod? megváltozna a személyiséged? drágább lenne a kenyér? vagy mi lenne?

mikorra fogja már kinőni a társadalom a testi dolgok démonizálását?

2021. nov. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
85%
egyébként a mi osztályukban anno az egyik legpengébb lány töltött fel magáról egy erotikus fotósorozatot. továbbtanuláskor átváltott álnévre, illetve később, amennyire tudom, teljesen leszedte a képeket. persze most is szeret csinosan és az átlaghoz képest merészen öltözködni. menő jogi karrierje lett egyébként.
2021. nov. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

#7


Ezt ne tőlem kérdezd. 😅


Ahogy elnézem, konszenzus van a kívülállók között abban, hogy ez nem jó dolog.


Jogos a kérdésem, hogy ha ez olyan rossz, akkor milyen jövő vár rájuk. Ha meg nincs negatív kimenetele, akkor felesleges belekötni, mert úgy is kinövik.


Engem nem zavarnak ezek a csajok.

2021. nov. 30. 11:26
 10/19 A kérdező kommentje:

"és ha megosztanál, mi történne?"


Az történne, hogy komolytalanná válnék, mert nem illik bele az inidzsembe. Tőlem mást várnak az emberek, és én is magamtól. Meg egyébként is, én pasi vagyok, csajok mutogatják inkább magukat.

2021. nov. 30. 11:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!