Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Azokból a 18-22 éves lányokból...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azokból a 18-22 éves lányokból, akik a TikTok-on riszálják magukat, az idomaikat mutatva, milyen ember lesz 40 éves korukban?

Figyelt kérdés
2021. nov. 30. 11:14
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
52%

"Ezt ne tőlem kérdezd. 😅

Ahogy elnézem, konszenzus van a kívülállók között abban, hogy ez nem jó dolog."

magamat idézem: mikorra fogja kinőni a TÁRSADALOM. azaz igen, nagyjából (még) konszenzus van mögötte, így ötven évvel a szexuális forradalom után is. ilyen a kulturális örökségünk, köszönjük, kereszténység, a test és a szexualitás hagyományos bűnös dolgokhoz kapcsolódik, és az egész kezd átvedleni egyfajta modern újprüdériává.

"Engem nem zavarnak ezek a csajok."

akkor miért tartod olyan fontosnak kiemelni, hogy te nem vagy ilyen?

2021. nov. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
7%
Selejtek lesznek, mind.
2021. nov. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
81%

Vszeg 90%-ban ugyanolyan ember lesz ezekből a lányokból, mint azokból, akik nem riszálják magukat tiktokon.


Ideje lenne leszálni a magas lóról..

2021. nov. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
A TikTok riszálás egy társadalmi jelenség, ami a pszichológiai kutatások tárgya is, mivel azt vizsgálják a szakemberek, hogy a közösségi média milyen hatással van az emberekre. De milyen érdekes, amikor TikTok riszáló lányokról teszek fel kérdést, ahol pozitívabb színben tüntetem fel őket, akkor jön a sok irigy nő, és pasi, akik szidják őket. Ha pedig kritikusabb kérdést teszek fel, akkor engem démoninzálnak ugyanazok az emberek, akik 5 perce még szidták őket egy másik kérdés alatt. De ez is mutatja, hogy ide számos olyan ember jár, akik csak kötekedni tudnak, és nincs kialakult véleményük. Gondolom hülye keresztények.
2021. nov. 30. 12:51
 15/19 anonim ***** válasza:
Arra nem gondolsz hogy nem ugyanazok az emberek válaszolnak mindkét kérdésedre?:D
2021. nov. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Én most látok először tiktokos kérdést itt:D
2021. nov. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Kérdező

Azokkal mi lett akik Woodstockban bulizta?

Az még durvább lehetett de nem ennek ellenére normális családos emberek lettek.

2021. nov. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
68%
Elkárhoznak. Akik meg a szobájuk sarkában a gyűlölettől reszketve nézik a tiktokot, azoknak meg minden happy lesz. :)
2021. nov. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nem lesz senki attól kevésbé vonzó / csúnya csak mert nem tölt fel semmit magáról közösségi oldalakra nekem sincs kint képen instagramon tiktokom meg nincs is
2023. szept. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!