Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a jó a cuckoldban egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a jó a cuckoldban egy nőnek? Olyan hölgyek válaszát várom elsősorban, akik részt vettek ilyenben, vagy olyan férfiakét, akik házasságban élnek, és a feleségükkel éltek át ilyet.

Figyelt kérdés
Nekem nagyon gyanús, hogy az a nő, aki ilyenbe belemegy, az nem tiszteli, lenézi, megveti a párját a szíve mélyén. Szerintem komoly sérelmei, sebei vannak felé és ez egyfajta bosszúállás. "Jól van drágám, ha ilyen hülye vagy, ez kell neked, akkor tessék, megkapod." Van olyan nő, aki egy ilyen típusú kapcsolatban őszintén szereti a párját? Akinek fontos a párja, aki ezt csak egy izgalmas játéknak éli meg a nyitottság jegyében, de mellette egyúttal a mély kötődése megmarad a párja felé? Miért marad a párja mellett, mert az eltartja, mert ott vannak a gyerekek, mert ez így kényelmes, mert nem bízik magában, hogy önállóan meg tudna állni a két lábán, így meg megvan a kielégülés, a bosszú, meg a biztos egzisztencia is? Számomra nagyon érdekes, hogy rengeteg férfi vágyik ilyenre itt a gyakorin, a kérdések, kommentek alapján. Azt értem, hogy bennük, hogyan deformálódott, alakult ki ez a vágy. A női oldal nem világos a számomra....És van olyan nő, akit tényleg felizgat, hogy tudja, hogy most a férje ezt meg azt érzi, mi közben ő mással van? Vagy mit él át ő ilyenkor? Megosztaná esetleg a megéléseit, tapasztalatait valaki? Hálásan megköszönném...

2021. dec. 1. 08:44
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
70%
Ne ítélkezz.
2021. dec. 1. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Isten ments, hogy ítélkezzek, nem ez a célom. Érteni szeretném. Számomra nagyon fontos, hogy megértsem ezt. Ezek a gondolatok vannak bennem, és azért írtam le, hogy módosulhasson a világképem, az elgondolásom, ha tévedtem....
2021. dec. 1. 08:51
 3/23 anonim ***** válasza:
98%
Sok lehetőség van. Van amikor a férjnek ez a fétise és a nő megteszi a kedvéért. Van amikor nem működik a szerszám, de a férfi megteszi a nőért. A legjobb amikor 2 olyan ember alkot párt ahol ezek a vágyak kiegészítik egymást. A nő imádja az új faszt és az érzést, hogy mással dug, a férfit pedig izgatja hogy más dugja a nőt akit ő szeret.
2021. dec. 1. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
97%
Regisztralj a Goldengaten aztan keresd meg ezt a 2-3 forumot ami errol temazik. Sokkal tobb ilyen part fogsz talalni ott.
2021. dec. 1. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod..Esetleg van olyan hölgy is, aki a saját megéléséről megosztana valamit?
2021. dec. 1. 09:09
 6/23 anonim ***** válasza:
98%

A pasik oldaláról mindig önbizalomhiány van mögötte, ebben biztos vagyok. Vagy a gyenge teljesítmény miatt, vagy a kis méretük miatt, esetleg a kettő együtt. Az egyik ilyen pasi aki a párom volt, nem is igazán élvezte ezt, inkább attól félt hogy nem maradok vele mert gyengének érezte a teljesítményét (gyorstüzelő volt), és ezért kifejezetten erőltette, hogy szexeljek másokkal, és előtte. Úgy gondolta, hogy ha engedi hogy másokkal ki tudjak elégülni, akkor nem vágyódom máshoz, vagy olyan kapcsolatba ahol ez normálisan működik. Ami azt illeti nem bántam a dolgot annak ellenére, hogy maga a szitu nem izgat fel, de így volt lehetőségem rendszeres és kielégítő szexre. A sluszpoén az egészben, hogy amikor bevettünk egy új pasit (őt pont innen a GYK-ról) akinek nagy is volt és sokáig is bírta, hatalmasakat élveztem a párom előtt, az aktus után teljesen kiborult és olyan hisztit levágott, hogy azonnal otthagytam a francba. A másik ilyen pasim is hasonló volt, csak a farka is kissebb volt, igazából nem is a párom volt, de ez hosszú. Ő szerette nézni ahogy mások dugnak, főleg ha ketten egyszerre. Akkor rúgtam ki amikor az egyik ilyet titokban felvette a telefonjával.

A válasz tehát az, hogy pusztán az élvezet miatt mentem bele, ha nem lett volna erre lehetőség, az első pasit is sokkal hamarabb elhagyom. Szex nélkül nem jó, ha erre így van lehetőség, az akkor nálam belefért. Ma nem mennék bele újra, ezek hosszú távon nem működnek, főleg ha amúgy egy normális kapcsolatra van igényem.

2021. dec. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Kedves 4-es, tudnál esetleg egy pontos elérhetőséget adni, mert csak hídépítő céget találtam ez alatt a címszó alatt:)

Megkeresem az oldalt, de azért ha innen is tud valaki válaszolni, szívesen fogadom...

2021. dec. 1. 09:19
 8/23 anonim ***** válasza:
97%
Én pasi oldalról láttam már olyat is, ahol a nő erőltette ezt, és nem csak a szexet, de a pasija megalázását is élvezte. Viccesnek tűnik de nem az, többet nem is mentem hozzájuk...
2021. dec. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat, olyan jó ez az őszinteség. Nagyon jól esik. Tényleg nagyon sokat tudtok hozzáadni, hogy egy valóságosabb kép rakódhasson össze arról, hogy mi is ez az egész dolog.
2021. dec. 1. 09:25
 10/23 anonim ***** válasza:
98%

#8

Szerintem meg ez az ideális, erről szólna ez a játék. Én imádom a pasija előtt dugni a nőt, úgy hogy annak megalázó az egész!

2021. dec. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!