Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A felesegem penteken lefekszik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A felesegem penteken lefekszik egy masik ferfival… mit tegyek?

Figyelt kérdés

Olyanokhoz szol a kerdesem, akik nyitott kapcsolatban elnek.


Szoval:

12 eve vagyunk egyutt. Minden jo, kiveve a szex. Regen fenomenalis volt, az utobbi 3-4 evben o mar nem kivan es nem elvezi. Volt egy-egy felvillanas, de orgazmusa legutobb 2 eve volt.


9 honapja mar egyaltalan nem is fekudtunk le egymassal. En vagyom ra, megorulok erte, o semmi vagyat nem erez irantam, csak szeretetet.


2,5 eve eldontottuk, nyitott kapcsolatot kezdunk. Voltak neki is, nekem is probalkozasaink, de egyik sem volt igazan eredmenyes.


Tegnap ota viszont valami megvaltozott. Megismert valakit online, akivel penteken le is fog fekudni, ha megvan a szemelyes kemia.


Teljesen be van zsongva, pedig azt mondta, neki sosem menne az online ismerkedes. Sextingeltek, erotikus kepeket csereltek, pedig ezeket eddig teljesen kizartnak tartotta. 4 orgazmusa is volt tegnap a pasival, pedig csak online beszeltek.


Azt mondja, ez jo iranyba terelheti a mi dolgainkat is. En viszont rettegek. Es egy luzernek erzem magam, aki nem kepes ot felizgatni. Pedig regen azt dugtam meg, akit akartam, igazan dominans alfahimnek ereztem magam. Most meg egy senkinek.


Mit tegyek? Azt mondta, ha nem akarom, nem megy. De felek, ha megvetozom, akkor kesobb majd banni fogja es mar sosem jon helyre a kapcsolatunk.


En 34, o 36. Ket gyerek, kozos elet, es (elvileg kolcsonos) szeretet.



2021. dec. 1. 16:10
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
72%

"egy luzernek erzem magam, aki nem kepes ot felizgatni. "

Hát akkor jól látod a dolgokat

2021. dec. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
91%
Nézd én úgy látom h te csak azért mentél bele ebbe a dologba h a kedvére tegyél. Nem azért mert erre vágysz. Igazából sajnállak emiatt, mert te vele lennél. De itt egyértelmű h az ő részéről halott a dolog az irányodba. Mondanám a pàr terápiát de ez a nyitott kapcsolat dolog nem fog menni.
2021. dec. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
82%
A helyedben megdugnám mint az atom
2021. dec. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
63%
Büdös k……dobd ki
2021. dec. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
62%
Ezen mit akarsz helyrehozni? Ne legyél naív az a nők képessége
2021. dec. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
80%
Te voltál már mással?
2021. dec. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
78%

2,5 éve ezt csináljátok, az, hogy most neki összejött egy rámenős pasi, te meg éppen nem csajozol, csak szerencsételen egybeesés.

Fogadd el, hogy ez a nő már nem a feleséged, csak kényelem kedvéért egymás mellett éltek!

2021. dec. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim válasza:
100%
Nekünk hosszú éveken át voltak szexuális problémáink ugyanígy a feleségemmel. Ő nem élvezte én majd megkergütem utána. Azt kell hogy mondjam, hogy a probléma nem a szexszel van,hanem a két ember közötti kapcsolattal. valamit nem kap meg valamit hiányol lelkileg. valami olyan minőség után vágyik amit nem adsz meg neki és ez nem biztos hogy szexuális sőt nagyon valószínű hogy inkább egy lelki dolog. lehet hogy együtt érzésre, figyelmességre, meghallgatásra vágyik. lehet hogy nem állsz benne úgy a férfi életben a hétköznapokban ahogy kellene, és ezért nem tud férfiasnak tartani. A mi kapcsolatunkban száz meg száz nehezítés volt ami tönkre tette a szexualitást: megerőszakolástól kezdve, gyermekkori traumák sorozatán át, nagyon eltérő szexuális igényeken keresztül, nehezített anyagi helyzetben, gyerekekkel,hosszan lehetne felsorolni. lehet arra fogni hogyan feleségem hisztérikusan reagált rám, hogy hormon problémái vannak, lehet menopauzára fogni. Ezek mind voltak. az volt a szlogenem hogy annál rosszabb hogy nincs szex csak egy dolog van rosszabb, ha van szex. Borzalmas volt az egész. És az egész dolog akkor kezdett el változni - de mondom ez éveken át tartott, amikor elkezdtem felelősséget vállalni az életéért, a kapcsolatunkért és elkezdtem belátni, hogyha másképpen reagálnék dolgokra mint hogy reagálok, akkor más lenne sok minden. Ekkor kezdett el változni a dolog. És tudott változni. Szép lassan. Onnan, hogy neki semmit se jelent a szex, oda jutottunk el, hogy igen, jó és izgalmas tud lenni a szex a férjemmel. Én nem tartom jó gondolatnak hogy elmenjen egy másik fickóval. ilyen esetben amilyen kiégett állapotban van feléd, nem tud érzelmi dolgok nélkül megtörténni a szex. Nagyon nagy az esélye hogy érzelmileg bele kavarodik ebben a dologban. Lehet, hogy örülne neki, ha féltékenynek, ha tarozottnak és olyannak látna téged, aki minden erejével vissza akarja őt hódítani, aki ezért bármilyen önátlépésre képes. Na ez be tud indítani egy nőt.
2021. dec. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
78%

Én most eskü nem értelek, de az eddig válaszolókat se. Nyitott kapcsolatban vagytok, amibe te is beleegyeztél. Most akkor mi a kérdés hm? Ja hogy csak addig volt jópofa a nyitott kapcsolat, amíg te azt hitted dughatsz mást? Amikor meg a párod most talál valakit, hirtelen már nem akarod engedni neki hogy menjen?:D az én olvasatomban emiatt vagy lúzer. Undorító dolog ez a neked lehet, de a párodnak nem dolog. Ha meg meggondolatlanul mentél bele, akkor is nyomi vagy, mert 31-32 évesen nem tudod eldönteni mi lenne jó neked, mit akarsz? Mert ennyi voltál mikor a nyitott kapcsolatban megállapodtatok. Nem kis 18 éves. 30as férfiként nem volt ennyi eszed? Ennyi önismereted? Szomorú.

Mindazonáltal szerintem egy kihalt szexuális életet nem old meg a nyitott kapcs. Azt nem ilyen helyzetbe kell belehozni, hanem egy stabil kapcsolatba, ahol van szex is.

Voltatok szakembernél? Azt még érdemes lett volna megpróbàlni.

A feleséged mostani izgatottsága elárulja, hogy lenne neki kedve szexelni meg van benne vágy, csak te nem tudod kiváltani. El kéne gondolkodni, mégis miért nem. Mert nyakamat rá, hogy nem kezdett el hirtelen undorodni a farkadtól. Elkezdtél máshogy viselkedni? Sokszor veszekedtek? Nem kedveskedsz neki már úgy mint régen? Nem udvarolsz, nincs már romantika? Nincs spontaneitás? Szoktál ámulatba esni tőle, dicsérni milyen jó csaj? Mert ezek tudják egy nő kedvét hamar elvenni, ha a pasi megváltozik a kapcsolat alatt. Ezen is érdemes elgondolkodni. Az új pasi semmi mást nem tud nyújtani, csak azt, hogy valószínűleg kívánatosnak érzi magát a párod újra, nőnek (nem pedig anyucinak -btw remélem nem anyának hívod a feleséged otthon). Az új pasi szinte biztos hogy nem a külseje miatt vagy a hatalmas farka miatt tudja jobban lázba hozni. Hanem pszichésen van rá más hatással. Viszont mi nők szerintem nem fordítjuk ezt a kapcsolatunk hasznára, mert azután a férfi után vágyakozunk, aki ezt kiváltja belőlünk. Tehát nehezen tudom elhinni, hogy most a pasi feltüzeli, aztán majd azt rajtad vezeti le. Nem gondolom, hogy így működne az ember, főleg nem egy nő. Mindenesetre rosszabb már nemigen lehet, szóval elengedheted dugni, max utána szakítotok. Erre enélkül is elég nagy esély van igazából.

2021. dec. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
8%
Azta büdös k$#&aélet.
2021. dec. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!