Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerinted maximum éves korig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted maximum éves korig kívánatos egy nő?

Figyelt kérdés

A 60-as évek eleje, kivételes esetekben, MILF-eknél még belefér, de utána lehúzták a rolót.


Te hogyan latod?


2021. dec. 2. 00:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
20%
16
2021. dec. 2. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
92%

hát vannak olyan 30-asok akikkel már nem kezdenék semmit és itt nem a kora miatt, hanem mert olyanok amilyenek


viszont láttam már olyan 50-es nőt, hogy azt a kva


azért nem lehet ezt számra ledegradálni

2021. dec. 2. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem mindenki kívánatos a maga módján. Persze nem úgy, mint fénykorában, de szerintem mindenkiben meg lehet találni, ami vonzóvá teszi💕
2021. dec. 2. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 StevenUp ***** válasza:
91%

A mostani 18 éves futoszalagon gyártott nők számomra nem vonzóak mert kb ezret látok belőlük naponta,, pont azért mert olyan kva egyéni mségek hogy mind ugyanúgy néz ki... De ők korban nincsenek olyan messze tőlem mint pl Shakira aki bőven 40+ mégis eszement jól néz ki.

Szóval átlagot nem lehet ezek alapján mondani. Inkább azt mondom hogy a nő amíg ízlésesen igényes addig kívánatos tud lenni

2021. dec. 2. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Egyébként kb. erről beszéltem. Tessék, ez a nő elmúlt már 60 éves, de még mindig jó:


[link]

2021. dec. 2. 00:35
 6/20 StevenUp ***** válasza:
84%

ma 00:35

Jó de neki az elmúlt 30 évben semmi más dolga nem volt csak az hogy karbantartsa magát :D

2021. dec. 2. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

#6


Hát, az is igaz. De, szépen is meg lehet öregedni, mint látjuk ebben az esetben.

2021. dec. 2. 00:39
 8/20 StevenUp ***** válasza:
88%

ma 00:39

Aki méltósággal öregszik meg az sosem csúnya :)

2021. dec. 2. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
89%

Nos lehet itelkezni.


En 29 vagyok. Az elmult par evben voltam 16 es kb. 65-70 eves novel is... (Es persze a ketto kozott.)


Minosegben, elmenyben, elvezetben sokkal gazdagabb volt szamomra 45-50-től felfele. Nagyon sok ido lenne ezt magyarazni, boncolgatni, de nekem ez a tapasztalatom.


Kortol fuggetlenul kivanatosnak es szexinek tudok latni egy adott not, ha szamomra az. Nem gondolok olyasmire, hogy vajon hany eves mert tul oreg lenne hozzam... Az embert latom es azon belul a not.

Az, hogy ki miert kivanatos szamunkra, azt meg a kemia, a vagyaink hatarozzak meg. Van olyan 20 eves lany es 60 eves no akire ranezek, es egyaltalan nem erzek vonzalmat iranta, ugyanigy van olyan 20 es 60 eves no akire ranezek es mar azon jar az eszem...


29F

2021. dec. 2. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
19%
Nagyon hülye kérdés! A megfelelő korban 100 éves nőt is annak látsz majd.
2021. dec. 2. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!