Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerinted maximum éves korig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted maximum éves korig kívánatos egy nő?

Figyelt kérdés

A 60-as évek eleje, kivételes esetekben, MILF-eknél még belefér, de utána lehúzták a rolót.


Te hogyan latod?


2021. dec. 2. 00:25
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Hát igazából 19 vagyok szóval én nem igazán vonzódok az 50 felettiekhez. De egy 40-es nővel ki szeretném próbálni még fiatalon (nincs anyakomplexusom, de kíváncsi lennék milyen)
2021. dec. 2. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
30%
Hát....én láttam már nagyon kívánatos 90 éves nénit is. Ez nagyon régen volt már, vagy 10 évvel ezelőtt, ablakosoknál dolgoztam és egy régi bérházban tettük be az ablakokat és volt ott egy néni, hatalmas popsija volt, meghatalmasabb mellei, olyan igazi asszonyos kinézete volt, hiába a 90-et taposta, nagyon szexi volt. Amikor kijott beszélgetni látni lehetett a vékony haloingje alatt mindent. A hatalmas dió nagyságú mellbimbóit, a hatalmas fenekét, a vastag combjait...hihetetlen kívánatos néni volt. A fiúk is mondták, hogy nagyon ott van a néni. Beszéltük hogy vajon b$$&zna még...? Működőbe van? Főleg amikor behajolt, olyan vastag és masszív, robusztus puncija volt...én elszgyeltem magam, hogy egy ilyen idős nénire szexuálisan felizgultam.
2021. dec. 2. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
47%
Ez etnikum függő. Egy magyar kb 40, egy Ázsiai 50, egy cigány vagy indiai 20
2021. dec. 2. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Sok hülye válasz, de a 13. főleg.

A japán nők között vannak még 70 évesen is nagyon gyönyörűek.

De mint írják aki rendesen , vidáman korosodik az mindíg szép.

Azzal a néhány ránccal , ősz hajjal is szeretni és tisztelni való.

De aki szét botoxolja magát , ormótlanul feltölti a ciciket az már 30 évesen is gusztustalan , nem is ember a végén.

2021. dec. 2. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Ahány nő annyi féle. Van olyan aki 30 éves korra már elveztette minden nőiességét. De tudok olyat is aki 60 felett, sőt 70 felett is kívánatos és szexi.
2021. dec. 2. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
0%
25 felett menjen ahova akar de ne ide
2021. dec. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Lattam mar 50 eves not aki nagyon jol nezett ki es olyat is aki 60 evesen is jol tartotta magat. Persze labdaba sem rughatnak egy 20-25 evessel csak a korosztalyukhoz kepest neztek ki jol.

Ha valasztani kellene ket csinos no, 25 eves es egy 50 eves kozt akkor a 25 evest valasztanam.

2021. dec. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
75%
Én egy 55 éveset ismerek, akit nagyon kívánok. Ennél idősebb még nem volt, de ettől persze lehet.
2021. dec. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
40
2021. dec. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
En 26vagyok de 55ig siman johetnek imadom az oregebeket nyugotan irhatok privit :)
2021. dec. 25. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!