Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha kijelentette a barátnőm,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kijelentette a barátnőm, hogy még élete során 1-2 másik pasival le akar feküdni, de nem tudna megcsalni, mert szeret, akkor mire számítsak?

Figyelt kérdés
2021. dec. 2. 12:03
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
100%

Hahaha

Mindig is te leszel a férfi az eletemben azt szeretném hogy te legyél a gyermekeim apja.... Mondta ezt egy ribi 10 éve pár héttel az után hogy hasonlót hozott fel nekem is... Szóval kalap kabát ha jót akarsz lelkileg magadnak akkor pontot. Teszel az úgy végére es elzavarod. A picsba...

2021. dec. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
75%

Kedves kérdező, szerintem neked ő az álomnő, de te neki nem vagy az álomférfi. Van ilyen. Ha nem talál jobbat, akkor siman együtt fog maradni veled életed végéig. Ha talál jobbat, akkor lelép vele.

Esetleg kipróbálhatjátok a párcserét, csoportos szexet, hármast. Lehet, hogy ha a szemed láttára élvez más pasival, akkor az kielégíti őt szexuálisan, de saját értékrendje szerint nem csal meg téged. És ha egy másik párral jönnétek össze, akkor neked is lenne alkalmad mással kipróbálni a szexet. Ha ő látja hogy te is laza vagy ilyen tekintetben, élvezni tudod a szexet mással a szeme láttára, akkor lehet, hogy jobban felnéz rád, mintha magadhoz akarnád láncolni őt szexuálisan.


Általában férfiaknél jön elő ez a dolog, hogy még élete során 1-2 másik nővel lefekdüdne. Most egy nőnél ez meglepő egyeseknek, de lehet náluk is gyakori érzés, csak ők nem beszélnek erről nyilvánosan.


Sokkal többen élnek így, hármasozva, párcserézve, mint azt az emberek hiszik. És együtt maradnak, mert az csak szex és a partnerük jelenlétében csinálják kizárólag.

2021. dec. 14. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 Dzsoki ***** válasza:
77%
Tiszteletem azoknak,akik értik!Még 1-2 pasival le akar feküdni,de nem akar megcsalni.Szerintem,egymást kizáró kijelentések.Álláspontom szerint,ha egy nő egy másik férfinek,csak kiveri,az is megcsalás.
2021. dec. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
0%
Vedd át az ujjazás, és puncinyalás részt alaposan, és nem akar majd mással próbálkozni. Valószínűleg csak nem tud kielégülni veled!
2022. márc. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
100%
Kidob ha jön jobb
2022. szept. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem egy 2 pasi 1 nő felállás vagy cuckold érdekelné.
2022. nov. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!